Results 1 to 6 of 6

Pazarda acil item

Özellikle yeni swlerde acil item alınır satılır üzerine marodonda kullanılan chat macrolarına bir çözüm getirmenizi istiyoruz...Playerlar kendı itemlerinin duyurularını yapamamakda haksız rekabet oluşmaktadır.. İnannın bir çok player bu durumdan madur olmaktadır... engelmekde bir yere kadar çözüm olmaktadır... Bu makroların cezalandırılmasının bir çözüm getireceğine inanıyorum

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Siz hiç bir sarrafın bağırdığını duydunuz mu? Kıymetli malı olanlar bağırmaz. Domatesçi, zerzevatcı bağırır ama kuyumcu bağırmaz. Eskici bağırır ama antikacı bağırmaz. Düşünen bağırmaz. İnsan bağırırken düşünemez.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Kimi kime şikayet ediyon reis allahını seversen acılacak yeni serverlar icin o kadar ilan afiş pazardaki acil satıcılardan bi fark göremiyom arasında bi fark göster biraz utanacam

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Düşünen bağırmaz. İnsan bağırırken düşünemez.
    Öyleyse senin avazın çıktığı kadar bağırman gerektiğini görebiliyorum ya da bunları yazarken bağırdığını anlayabiliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Öyleyse senin avazın çıktığı kadar bağırman gerektiğini görebiliyorum ya da bunları yazarken bağırdığını anlayabiliyorum.
    Katılıyorum.
    Bir de Türk insanı tembel, okumuyor diyorlar.Meğerse ülke de ne çok düşünür, yorumcu, stratejist, ekonomist, analist v.s varmış.Bir de bu arkadaş gibileri var, her konu da kendisi uzman olarak gösterip dikkat çekmeye çalışan HERBOKOLOGLAR

sen çok yanlış gelmişsin onlar bişey satmıyor satın almaya çalışıyorlar