Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53
    Senior Member

Exclamation Eslant spotları hk.

Her server da paramunu mesken etmiş genie altı macrocular mevcut. Aynı şekilde çöl felankor ve delos shadow slotları.
    Bu oyuncuların ayrıcalığı mı var merak ediyorum. Paramunda kamp kurup yoldan geçenlere pm atıp ücret karşılığı party e alan karakterler.
    Çölde tüm camplarda 1rer mage olacak şekilde bırakılan macrolu charlar. (felankor)
    Delos tüm serverların shadow katını tutmuş 2-3kişilik ekip.
    Dünyanın reportunu yapıyoruz gelen cevaplar hep aynı. İncelenecektir.
    Paramun da mobları kesen 2char. yanda 7ataker 1priest tırmalıyor kesecez diye. Diğer yanda 2char genie altı macro ile kesiyor. Göremiyor mu yetkililer acaba?
    Delos daki charlar ise yıllardır oralarda kasıyor macro ile. 1mage 1pri 1warrior.
    Çok konu gördüm fakat hep silinip gitti bu tür sorunlar. Bu konuyu güncel tutacağım

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Hiç olur mu öyle şey hepsi 24 saat elle bilgisayar başında duran oyuncular, her gün düzenli kontrol ediliyor makro olsalar hapse girerlerdi(!) Video almakla hiç uğraşma zaten her gün kontrol ediliyorlar
    Kendi yazdığım kendi sinirlerimi bozdu hey allahım
    Bak şak diye acıldı pat diye yazdım size demekki buradayım dimi gene

Senior Member
    Quote Originally Posted by nostaji88 View Post
    Her server da paramunu mesken etmiş genie altı macrocular mevcut. Aynı şekilde çöl felankor ve delos shadow slotları.
    Bu oyuncuların ayrıcalığı mı var merak ediyorum. Paramunda kamp kurup yoldan geçenlere pm atıp ücret karşılığı party e alan karakterler.
    Çölde tüm camplarda 1rer mage olacak şekilde bırakılan macrolu charlar. (felankor)
    Delos tüm serverların shadow katını tutmuş 2-3kişilik ekip.
    Dünyanın reportunu yapıyoruz gelen cevaplar hep aynı. İncelenecektir.
    Paramun da mobları kesen 2char. yanda 7ataker 1priest tırmalıyor kesecez diye. Diğer yanda 2char genie altı macro ile kesiyor. Göremiyor mu yetkililer acaba?
    Delos daki charlar ise yıllardır oralarda kasıyor macro ile. 1mage 1pri 1warrior.
    Çok konu gördüm fakat hep silinip gitti bu tür sorunlar. Bu konuyu güncel tutacağım
    kesersin kesersin kanka koy sağlam 1-2 warior 1 bp keser merak etme 60 level mage koyma ama 7 tane tırmalamasınlar sonra konu guncel up up up bu arada bakıyorum slotu dönmeden 35 -40 bus kastıgımızı 200m para kazandıgımızı iddaa etmişsin baska bi konuda cılgınlık bu ben sana söyleyim 18-20 bus kasıyorsun en az 4 car koysan hadi 4 kısıden 30m aldın dyelim 120m mi aldın sen 200 tane hammer warıora harcıyorsun 3-4 paket genienide şak diye alıyosun bp yede 2-3 paket hammer alıyosun şimdi hesaplarsın geliri gideri bari bi iddaan vrsa dogru olsun ayrıca adamlar sana ne demesini bekliyorsun incelemeden aa tamam sen diyorsan dur banladım vesaire hapise atıyorummu desinler kac kere teleport edildim ben bizzat geniedeyken ediyorlar yani takma kafana Öyle sandıgın gibide bi getirisi yok okcuyla solo farm atsam daha cok kasıyordum ama işte eş dost otur bizim carları kas dediler kasıyoruz bakalım ama dedigin gibi olsa o slotları yıkarlar haberin olsun
    Last edited by nickyjamx11; 08-20-2020 at 12:58 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    kesersin kesersin kanka koy sağlam 1-2 warior 1 bp keser merak etme 60 level mage koyma ama 7 tane tırmalamasınlar sonra konu guncel up up up bu arada bakıyorum slotu dönmeden 35 -40 bus kastıgımızı 200m para kazandıgımızı iddaa etmişsin baska bi konuda cılgınlık bu ben sana söyleyim 18-20 bus kasıyorsun en az 4 car koysan hadi 4 kısıden 30m aldın dyelim 120m mi aldın sen 200 tane hammer warıora harcıyorsun 3-4 paket genienide şak diye alıyosun bp yede 2-3 paket hammer alıyosun şimdi hesaplarsın geliri gideri bari bi iddaan vrsa dogru olsun ayrıca adamlar sana ne demesini bekliyorsun incelemeden aa tamam sen diyorsan dur banladım vesaire hapise atıyorummu desinler kac kere teleport edildim ben bizzat geniedeyken ediyorlar yani takma kafana Öyle sandıgın gibide bi getirisi yok okcuyla solo farm atsam daha cok kasıyordum ama işte eş dost otur bizim carları kas dediler kasıyoruz bakalım ama dedigin gibi olsa o slotları yıkarlar haberin olsun
    Seninki hangi slottu bizde gelelim

Senior Member
    O paramunun ne getirdiğini iyi bilirim burda maval okuma. Yaptığını yazayım burada. Okcu charın macroda 2dk da bir wolf atıyor. Priest ve warrior karakterin tp olduğunda tabiki durur. Çünkü Macro Z ayarlı değil. R Skill ayarlı. Moblara koşarak vuruyorsun ondan bahsetsene biraz.
    reb5 full item warrioum var. Tek başına genie ile dönemiyor slotu ama elle çok rahat dönüyorum anlatabildim mi. R skill combonun farkını. Genie yavaş sadece SKİLL atar R vurmaz. Buraya videolarda koyardım da malesef kaldırıyorlar direk. Cr at diyorlar.
    Kastığın para 30-35arası buss, high class itemler, 9000+ soul, karakter başı 15-20m nakit para. Tekrar hesap edelim mi? busslar 60m , high class 10m, 9000soul 70m. 140m sadece kendi karakterlerin. 5kişide para ile dışardan alıyorsun. Onada 30m diyelim mi? 150m = 290m Slotun getirisi neymiş 3gb değilmi. Senin masrafın 2chara aldığın genie. 70m? Genie hammer kullandığını da zannetmiyorum macro ile kasıyorsundur bir yerlerde mh yi. Onuda geçtim 200 mh nasıl harcıyorsun ondan bahset biraz. Bizde aynı slotta kasıyoruz 24saatte max 30 hammer gidiyor. Sanırım seninki fazla skill atıp R vurmaktan olabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by nostaji88 View Post
    O paramunun ne getirdiğini iyi bilirim burda maval okuma. Yaptığını yazayım burada. Okcu charın macroda 2dk da bir wolf atıyor. Priest ve warrior karakterin tp olduğunda tabiki durur. Çünkü Macro Z ayarlı değil. R Skill ayarlı. Moblara koşarak vuruyorsun ondan bahsetsene biraz.
    reb5 full item warrioum var. Tek başına genie ile dönemiyor slotu ama elle çok rahat dönüyorum anlatabildim mi. R skill combonun farkını. Genie yavaş sadece SKİLL atar R vurmaz. Buraya videolarda koyardım da malesef kaldırıyorlar direk. Cr at diyorlar.
    Kastığın para 30-35arası buss, high class itemler, 9000+ soul, karakter başı 15-20m nakit para. Tekrar hesap edelim mi? busslar 60m , high class 10m, 9000soul 70m. 140m sadece kendi karakterlerin. 5kişide para ile dışardan alıyorsun. Onada 30m diyelim mi? 150m = 290m Slotun getirisi neymiş 3gb değilmi. Senin masrafın 2chara aldığın genie. 70m? Genie hammer kullandığını da zannetmiyorum macro ile kasıyorsundur bir yerlerde mh yi. Onuda geçtim 200 mh nasıl harcıyorsun ondan bahset biraz. Bizde aynı slotta kasıyoruz 24saatte max 30 hammer gidiyor. Sanırım seninki fazla skill atıp R vurmaktan olabilir.
    reb 5 full item warriorun var 10 saat elle 3-5 yapan okculara inanıyorsun 15 saat gg de bp ile elle kestim diyenlere inanıyorsun ama genien acıkken yandan fılm ızleyıp kılıcı potu ona bastırıp dönüşümlü olarak bir arkadasınla veya kardeşinle R ye basmaktan acizsin öylemi.Gözümemi inanıcam sana 35-40 bussmus nerde bu buslar keske olsada kassak dediğim gibi 24 saat logos oldugu için ve gelen giden oldugu için ve ekstradan 1 -2 car daha acmamak icin slota atak vermeyi farm olarak görebilirsin he warriora nasıl harcıyorsun soyleyım sana moba 7k civarı vurdugun zaman aslan gibi harcıyorsun magic hammer harcıyorum diyede magic hammerıda kastırdın bana 10dk da bir basıyorsun saatte 6-7 tane bastın vur bakalım 24 e etti zaten 160 tane warior sadece bu slot neymiş haberimiz yok madem iyi otursana kardeşim birine reb 5 full warrıorunda var ama yok ilgilencek vaktin yoktur senin ks gelirse yada ilgilenen adam gözüne batıyordur.9k soul he vayy be helal olsun 30 35 tane raptor yaz oraya bnim için dostum iyi forumlar sana fenasın ya sen kactım bak beni cözdün inan tartısmaya degmez bro öyle bi drop yok ama bunu sana cani gonulden soyluyorum saklanılcak bişeyde yok babamızın slotu değil gelir alırsan alırsın sen döner bakarsın en son ne zaman dondun bılmıyorum ama uzun zamandır öyle bi drop göremedim ben delikanlı gibi bu arada 70m dedigin potlar bile en basitinden 45m o kadar kassan bile ki o kadar potu rüyanda görürsün ama potcunu gozden gecir potlar 5k bilgin olsun bunu butun jr ye giren yada dc war pre kullanmayan slotlara gidip pot alan kardeşlerine soraydın bari pot satıcını gözden geçir oyun bilginde cok yuksekmiş 30 hammer harcıyormusun full parti atak yaparsa öyle olur ama sen diyorsun kazancı bize hesapladın ya tek kişiden giderleride tekten hesapla sana zahmet cok biliyorsun ama o işler öyle olmuyor müdür a.e.o
    Last edited by nickyjamx11; 08-20-2020 at 01:43 PM.

Senior Member
    reb 5 full item warriorun var 10 saat elle 3-5 yapan okculara inanıyorsun 15 saat gg de bp ile elle kestim diyenlere inanıyorsun ama genien acıkken yandan fılm ızleyıp kılıcı potu ona bastırıp dönüşümlü olarak bir arkadasınla veya kardeşinle R ye basmaktan acizsin öylemi.Gözümemi inanıcam sana 35-40 bussmus nerde bu buslar keske olsada kassak dediğim gibi 24 saat logos oldugu için ve gelen giden oldugu için ve ekstradan 1 -2 car daha acmamak icin slota atak vermeyi farm olarak görebilirsin he warriora nasıl harcıyorsun soyleyım sana moba 7k civarı vurdugun zaman aslan gibi harcıyorsun magic hammer harcıyorum diyede magic hammerıda kastırdın bana 10dk da bir basıyorsun saatte 6-7 tane bastın vur bakalım 24 e etti zaten 160 tane warior sadece bu slot neymiş haberimiz yok madem iyi otursana kardeşim birine reb 5 full warrıorunda var ama yok ilgilencek vaktin yoktur senin ks gelirse yada ilgilenen adam gözüne batıyordur.9k soul he vayy be helal olsun 30 35 tane raptor yaz oraya bnim için dostum iyi forumlar sana fenasın ya sen kactım bak beni cözdün inan tartısmaya degmez bro öyle bi drop yok ama bunu sana cani gonulden soyluyorum saklanılcak bişeyde yok babamızın slotu değil gelir alırsan alırsın sen döner bakarsın en son ne zaman dondun bılmıyorum ama uzun zamandır öyle bi drop göremedim ben delikanlı gibi hadi a.e.o
    Dostum o slotlarda bizlerde kastık ilk defa oynamıyoruz bu oyunu. Milletten ne para aldık nede geniesini. Oturun kassın charınız dedik. Denedik 1hafta. Dediklerimin hepside doğru. 10dk da bir genie basman için macro programından duman çıkması lazım. Kardeşine R attırıyormuş falan filan güzel yalanlar ayrıca bahsettiğin slotlar hakkında yorum yapmıyorum. Paramun, eslant felankor, delos shadow slotları hakkında yorum atıyorum. Ve gördüğün gibi de yine birileri taraf olmuş ''AÇTIĞIM KONUNUN İSMİ DEĞİŞMİŞ'' Alıştık artık bunlara. Senin şu yazdıklarını görüp eğerki paramun slotlarını incelemiyorlarsa zaten diyecek birşey yok. 24saat kardeşinle R atarsın sende. Eğerki tp yaptıklarında Z yapma imkanları olsa da ne b*k olduğunuz ortaya çıksa.

Senior Member
    Birde değiştirilen konun ismine bakınca nasıl bir olayın içinde olduğumu fark ettim
    Açtığım konunun orjinali şu şekildedir ''PARAMUN-Eslant-Çöl-Felankor-Delos-Shadow-Macrocular''
    Düzeltilen ise ''Eslant spotları hk.'' (slot olacak )
    Komiksiniz...
    2. el alım satım yapılır. Spotcular olarak el atarız

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Seninki hangi slottu bizde gelelim
    gelmesi gereken gelir sen kafana takma 7/24 forumda paramun konusu acan yada yorum atan 3-5 kişiden birisin belliki hırslanmıssınız birde sizinlemi ugrasalım cok iyi niyetli insanlara benzetemedim kusura bakma dostum gizli diyarlardayız biz

Senior Member
    Hangi server da oynuyorsun? Dc pre alıp para kasma derdindesin. Getireyim 2warrior kutu alamayınca kaçacak yer ararsınız. Ayrıca uzun zamandır oyuna TL cash ve premium harcamıyorum. Bir gün adaletli olursa oyun, verdikleri emeğin karşılığını bizde verebiliriz.