Results 1 to 10 of 10

Itemim kayboldu!!!! Oyun moderatörleri ilgilenebilir mi ?

Hocam öncelikle merhabalar dün akşam saatlerinde 19.08.2020 de oyun içerisinde eşyamın kaybolduğunu fark ettim . Eşya ne çantamda ne bankamda nede oyun içerisinden aldığımız pus eşyalarının içerisindeydi.(Magic bag,VİP Key) Eşyayı herhangi bir kullanıcıya satmadım çöpe atmadım veyahutta yine oyun içerisindeki Npc'ye (SUNDiRES.. vb) vermedim. Lütfen oyun Yetkin kişileri bu konu hakkında beni bilgilendirebilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim. Oynadığım sunucu Olimpia karakter ismi: Proletarya8 EŞYA ismi: LUPUS HAMMER (+7)
    Last edited by pro_rkjDACPa; 08-20-2020 at 05:38 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Lütfen bilet gönderiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    İtem nasıl kaybolabilir? Biri karakterine girse tamamını boşaltır. Ya yanlışlıkla yaktın eşyanı, farkında değilsin ya da bankan çok kabalık bulamıyorsun (Benim de başıma birçok kez geldi.)

Bilet gönderdim bakalım cevap gelecek mi

Quote Originally Posted by akoml View Post
    İtem nasıl kaybolabilir? Biri karakterine girse tamamını boşaltır. Ya yanlışlıkla yaktın eşyanı, farkında değilsin ya da bankan çok kabalık bulamıyorsun (Benim de başıma birçok kez geldi.)
    İnan bana benimde ilk defa başıma geldi. Maradondaki npcdende baktım acaba sundrese veya çöpe mi attım diye lakin ne sundrese satmışım nede çöpe atmışım.. anlamadım

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Eşyayı çöpe atmışsınız ve fazla sayıda eşya satışı yaptığınız için eşyayı NPC'de göremiyorsunuz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Eşyayı çöpe atmışsınız ve fazla sayıda eşya satışı yaptığınız için eşyayı NPC'de göremiyorsunuz.
    Düzeltme ihtimalimiz yok mu ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by pro_rkjDACPa View Post
    Düzeltme ihtimalimiz yok mu ?
    Maalesef,
    Bu tarz durumlarda eşya iadesi yapılmamaktadır.

server GORDİON çar ENARET hiç bir neden yokken,oyuna girdigimde çarı hapiste buldum.Hiç bir partiye girmedim,alışveriş yapmadım,oyuna girdigimde ya görev yapar ya da BDW girerim.Kimse ile konuşmadım bile.Lütfen kontrol edin çarımı hapisten çıkarın.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ARK_Y3VmhlXC View Post
    server GORDİON çar ENARET hiç bir neden yokken,oyuna girdigimde çarı hapiste buldum.Hiç bir partiye girmedim,alışveriş yapmadım,oyuna girdigimde ya görev yapar ya da BDW girerim.Kimse ile konuşmadım bile.Lütfen kontrol edin çarımı hapisten çıkarın.
    Hesap problemleri için destek bileti gönderilmesi gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Tags for this Thread