Results 1 to 4 of 4

Muhtemen konuyu yine kaldiricaklar ama..

Aylardir malum yurtdisi DC devam ediyor. Hadi buna alistik diyelim. Herhangi birsey yapilmiyor veya yapilamiyor. Yav arkadasim DC oluyoruz , start gidiyor herseye tamamda oyuna girdigimizde neden 30 defa ID sifre yazmak zorundayiz dogru oldugu halde bunu bir aciklar misiniz ? Bakin gayet normal bir uslup ile yazdim. Hakaret , kufr , asagilayici bir kelime yok. YANI KONUYU KALDIRMANIZ ICIN GECERLI BIR NEDEN YOK !

Insan gibi cevap verin tatmin edici bizde cevabimizi alalim

Senior Member
    15 Yıldır oynuyorum bu oyunu (Son 5-6 sene ara verdim, ancak sürekli takipteydim gelişmeleri) ve tecrübeme dayanarak diyorum ki, Knight Online'da bir sorunun hatanın düzeltilmesi en az 1 yıl sürer. O da iyi ihtimal olarak söylüyorum ve ayrıca bir sorun düzeltilirken bir başka sorun ortaya çıkar. Örneğin, DC düzeltilir ancak bu seferde lag başlar, bu sefer lag düzeltilir ancak başka bir sorun çıkar.... diye devam eder süreç.
    Geçmiş tarihten örnekler; Human sol el bug (Oyunun ilk çıkışından beri var), Dark Knight Mace bug, Kurian skill problemleri, Kurian damage problemleri, JR bugları (Kapı açılma, Hayalet JR vb.), Dupe, edit item (eski serverlarda hala varlar), koxp, makro ve dahası. ve bunların ne olacağı sorulduğunda alacağın cevap "Merkeze ilettik, üzerinde çalışılıyor" olacaktır.
    İşin özü boşa bekleme düzelmez.

Edit; Bu arada bu sorunların çözümü ve sonuçlanması için GM ve Modları sorumlu tutmamak gerekiyor. Çünkü onlar denetleyici sadece, sorun şirket tarafında. O yüzden yapılacak bir şey yok.
    Last edited by Lacanist; 08-19-2020 at 08:23 PM.

Bizim tek muhattabimiz GM ler veya forum uzerinden Modlar. Mgame ile iletisime gecme ihtimalimiz yok. Dolayisi ile dert yakinicagimiz kisiler NTTGAME

Senior Member
    Quote Originally Posted by Wat_tQPEHGv2 View Post
    Bizim tek muhattabimiz GM ler veya forum uzerinden Modlar. Mgame ile iletisime gecme ihtimalimiz yok. Dolayisi ile dert yakinicagimiz kisiler NTTGAME