Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    ya kardeşim akıl mantık işi değil o etkinlik 1 günde 5.5gb para kastım allah aşkına ne hakla istiyorsunuz aynı şekilde

Banned
    herkes 1 günde 6 kutu kastı en az.
    bu gece 1 saat falan bakım olur ya komple kalkar yada 85 150 olan sayı 150 300 olur.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Predator1987 View Post
    Açılacağına inanan saflar var mı cidden ?
    saflar derken ? senin gibisi yoktur kardesim.
    Sen daha once bu etkinligi gormedin sanirim.bu etkinlik ilk defa kutu veriyor.
    Etkinlik acilir en kötü Kutu vermez.kanat ve tattoo verir...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Arkadaşlar etkinlik kesinlikle gelmeli ve kalıcı olmalı bakın atladığınız nokta şu sunucularda draki kulesine el koyan hile tpt yazılım kullanan insanlar var. Aylık 80-90 gb kazanıyorlar bu insanlar ortalama. Draki kule etkinliği gelir ve kalıcı olursa hem draki kolyesine hem diğer droplarina herkes ucuz mebla ile erişebilecek. Düşünsenize draki sss 10gb pazarda öyle olunca iron neck bir araba parası olmayacak. Bu döngü ile oyun ciddi anlamda paytowin olmak konusunda gerileme yaşayacak çünkü herkes draki yapabilecek. Insanların oyun içerisnde eşyalara ıtemleri elde etme şansı olması lazım. Bir çok oyunda otomatik eşleştirme sistemi üzerine kurulu zindan var bizimde draki kulemiz olsun böylece clan parti aramaksızın gidip kasalım kutu kazanalim kırıp takı yapalım ıtem dizelim piyasa rahatlasın insanlar oyuna başlasın parası olan olmayan ayrımı sadece cash ile alınabilen eşyalar ile belirlensin. Ben bunları itemi olmayan biri olarak istemiyorum Diez de oynuyorum full3 itemli priestim var başkaları gibi zarar edeceğim diye kule kapatılsın demiyorum oyuna ve oyuncuya destek olan her türlü sistemin gelmesinden yanayım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 3xpendables1995x View Post
    ya kardeşim akıl mantık işi değil o etkinlik 1 günde 5.5gb para kastım allah aşkına ne hakla istiyorsunuz aynı şekilde
    biraz yavaş sallada açılcağı varsa açılsın.sen böyle salladıkça açılcağı varsa da açılmaz

Senior Member
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Arkadaşlar etkinlik kesinlikle gelmeli ve kalıcı olmalı bakın atladığınız nokta şu sunucularda draki kulesine el koyan hile tpt yazılım kullanan insanlar var. Aylık 80-90 gb kazanıyorlar bu insanlar ortalama. Draki kule etkinliği gelir ve kalıcı olursa hem draki kolyesine hem diğer droplarina herkes ucuz mebla ile erişebilecek. Düşünsenize draki sss 10gb pazarda öyle olunca iron neck bir araba parası olmayacak. Bu döngü ile oyun ciddi anlamda paytowin olmak konusunda gerileme yaşayacak çünkü herkes draki yapabilecek. Insanların oyun içerisnde eşyalara ıtemleri elde etme şansı olması lazım. Bir çok oyunda otomatik eşleştirme sistemi üzerine kurulu zindan var bizimde draki kulemiz olsun böylece clan parti aramaksızın gidip kasalım kutu kazanalim kırıp takı yapalım ıtem dizelim piyasa rahatlasın insanlar oyuna başlasın parası olan olmayan ayrımı sadece cash ile alınabilen eşyalar ile belirlensin. Ben bunları itemi olmayan biri olarak istemiyorum Diez de oynuyorum full3 itemli priestim var başkaları gibi zarar edeceğim diye kule kapatılsın demiyorum oyuna ve oyuncuya destek olan her türlü sistemin gelmesinden yanayım.
    İşte sonuna kadar destekleyeceğim bir gönderi. Draki kulesi TPT ve bir kaç kişinin elinde, bahçenin durumunu anlatmaya gerek yok, legal ve tek başına oynayan bir insan için gelişme olanağı yok. Bu etkinlik ulaşılması imkansız ve tekele dönüşmüş itemlara parası ve imkanı az olan oyuncuların ulaşmasını sağlamaktadır. Yıllarca bu oyunun P2W olmasınından yakınıp, sonra bu etkinliğe laf etmek saçma geliyor. Etkinlik açılmalı ve aynı ödüller ile bugsız bir şekilde devam etmeli.
    Ancak ne yazık ki Knight ekibinin çalışma hızı ve disiplinine bakılırsa bu etkinlikteki basit bir sorun en az 1 ay en çok 5 yılda çözülebilir. O zamana kadar zor görürüz tekrarını.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    ee moderatör gelip mevcut konudan devam edin hede höde dememiş.
    alındım vallahi.

Banned
    Ben kule savaşı npcsiyim bu gece kalkıyorum.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by Kralmami1995 View Post
    herkes 1 günde 6 kutu kastı en az.
    bu gece 1 saat falan bakım olur ya komple kalkar yada 85 150 olan sayı 150 300 olur.
    Kaç 6 kastı İşsizler char acip mp verip çakallık yapip 1 günde 1 serverda 20 25 tane kastı.. Onu geçtim nasıl olsa sınırlama yok diğer serverlerda da açip orlarda da kastılar

Oyunda farmı olmayan ve bu kadar zor elde edilen bu kutuların sınırsız bir şekilde girilip bu kadar basit elde edilmesini gerçekten nasıl normal karşılayıp bir de bu etkinlik kalıcı olsun diyorsunuz hayret ediyorum.Bence ödüller bahçe farmındaki bifrost yaratıklarından çıkan taşlar olabilirdi.Zaten 7/24 farm ediliyor.Piyasayı etkileyecek bir durum olmazdı.Taşın kalitesine göre 50-100-150 neyse giderdi.Biriktirip alırdın.Ve de 80+ sınırlaması getirilmesi mantıklı olabilirdi.