Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member

Discord da gelen eventla ilgili düzgün dille eleştiri yapılınca neden banlıyorsunuz ?

Açıldığı ilk zamanlardan bu yana knight online discordunu kullanıyorum ve bugün gelen eventten memnuniyetsizliğimi " şuan oyunu mahvediyor acilen kaldırılması , düzeltilmesi gerekiyor" şeklinde bir yorumun ardından ban yedim. Yorumumun sonuna kadar arkasındayım isterseniz burdan da banlayabilirsiniz çünkü draki box 5 kilosu 1 lira patatese döndü bu kadar basit elde edilebilecek bir kutu mu ? Neyse.. Bu benim ban yemem için geçerli bir sebep miydi çok merak ediyorum sayın yetkili arkadaşlar ?

Discord Nickim : EMRE #5322

Senior Member
    Bir yandan knehart da haklı adam doğru diyor farm yapamıyoruz dıye şikayet ediyorsunuz bizde size farm getirdik diyor ..Ama etkınlik tasarlayan koreliler türk oyuncusunun açlığını hesaba katamamış malesef.20 30 tane çarla yaparlar bunu bundan eminiz .Biz normal oyuncularda bunlarla aşık atmak için yan çarlarla giriyoruz ama bana kalırsa etkinliğin zevkini öldürüyor

Tüm günüm bu etkinliğe gitsin istemem bir şekilde tek karakterle yapılcak şekilde ayarlansaydı bu derece kötü olmazdı bana kalırsa.Tek hesap bir kere girsin tum swlar dahil.En azından hesap sayısı * 4 *server sayısı durumana gelmezdi durum

Senior Member
    yok mu cevap verebilecek bir yetkili ?

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    oyundaki itemlerin değerini oyuncular belirler biz de buna piyasa deriz gerek nttgame gerek mgame oyundaki itemlerin değeriyle ilgilenmez onlar oyuncu yararına ve oyuncularin oyun iceridindeki esyalara ulaşabilmesi için çalışma yapmışlar bu durumun sizi olumsuz yönde etkilemesi bir kaç ihtimal üzerinde durmamizi işaret eder.
    1. Draki box yada pennant üzerinde bi yatırımınız var ve bu yatırım değer kaybetsin istemiyorsunuz.
    2.her ay drakiden legal yada illegal olarak hattı sayılır bir gelir kazanıyorsunuz.
    Eğer bu iki durumdan birine sahipseniz üzgünüz ki bu durumunuz yapımcı yada yayıncı firma ile ilgili değil.
    Discord dan ban yeme konusuna gelirsek eğer sadece tek bir yorum yaparak saygı çerçevesinde dile getirdiyseniz eminim bir hata olmuş ban yemissinizdir.
    Diğer durumlarda ise flood ve hakaret var ise de bir daha tekrar etmemeniz dileği ile iyi oyunlar dilerim.

Senior Member
    Ben şunu yazdım YURTDIŞI DC diye benide banladılar..

Senior Member
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    oyundaki itemlerin değerini oyuncular belirler biz de buna piyasa deriz gerek nttgame gerek mgame oyundaki itemlerin değeriyle ilgilenmez onlar oyuncu yararına ve oyuncularin oyun iceridindeki esyalara ulaşabilmesi için çalışma yapmışlar bu durumun sizi olumsuz yönde etkilemesi bir kaç ihtimal üzerinde durmamizi işaret eder.
    1. Draki box yada pennant üzerinde bi yatırımınız var ve bu yatırım değer kaybetsin istemiyorsunuz.
    2.her ay drakiden legal yada illegal olarak hattı sayılır bir gelir kazanıyorsunuz.
    Eğer bu iki durumdan birine sahipseniz üzgünüz ki bu durumunuz yapımcı yada yayıncı firma ile ilgili değil.
    Discord dan ban yeme konusuna gelirsek eğer sadece tek bir yorum yaparak saygı çerçevesinde dile getirdiyseniz eminim bir hata olmuş ban yemissinizdir.
    Diğer durumlarda ise flood ve hakaret var ise de bir daha tekrar etmemeniz dileği ile iyi oyunlar dilerim.
    Hakaret veya flood yapmadım yazdığım cümle aynı olduğu gibi farklı bir durum söz konusu değil başka bi durum olsa foruma konu açmazdım

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    areste bile çılgınlığü döndü iş isterlerse kapatmasınlar millet bulabildiği her account ile girecektir 4 er charla

tamamen arkandayım çok büyük saçmalık bu tamamen sabahtan akşama kadar kasıp kasıp satıp siteye satanlara yarar başka hiç bir şeye yaramaz cz de etkinliklerde adam kalmicak

Senior Member
    İnsanların kutu alması sizi niye bu kadar gerdi onu hiç anlamadım. Girin etkinliğe alın kutunuzu ister kırın ister depolayın ister satın. Herkes için şartlar eşit. Kutu fiyatının az çok olmasının ne önemi var? Bence 6/10 eğlenceli sayılır etkinlik.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    herkes eşit değil mage nova ile tekliyor ben 2 tane atsam yarıya anca geliyor ve her char 30dk da 3 süper kutu sokarsa serverlere fena