Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

bir hayli sorun..

https://hizliresim.com/sVbs6x

su soruya sadece
    oyunda bir ton sıkıntı varken adamı iğneleyerek ( tabi böyle şeyleri anlayamayacak kadar sıkıntılı bazı arkadslar )
    [[ valla akıllardaki tek soru? ]] Böyle yazdım diye discorddan banlandım gerçekten adaletli sisteminiz var.
    sakın eleştiri almayın ve müşterilere böyle davranın.
    hangi iş yer, şirket müşterisine böyle davranabilir merak konusu. hadi konuyu silmeyinde tartışalım bugün
    Last edited by ffa_9rbGmfsK; 08-18-2020 at 05:09 PM.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Kayıp için illaki telafi olacaktır merak etmeyin. Sorun çözüldükten sonra forumu takip edin. Ban ile ilgili bu kadar kafaya takmayın hakaret ve bu yonde konusma tutumu size birşey kazandırmaz. Konuşma tarzınızı düzeltirseniz eminim bu konuyu okuyan moderator arkadaşlar ban i kaldıracaktır. Unutmayın herşey bizim ile ilgili.

Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Kayıp için illaki telafi olacaktır merak etmeyin. Sorun çözüldükten sonra forumu takip edin. Ban ile ilgili bu kadar kafaya takmayın hakaret ve bu yonde konusma tutumu size birşey kazandırmaz. Konuşma tarzınızı düzeltirseniz eminim bu konuyu okuyan moderator arkadaşlar ban i kaldıracaktır. Unutmayın herşey bizim ile ilgili.
    hakaret mi? akıllarda tek soru yazmısım neresi hakaret

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Discord kullanıcı adınızı iletir misiniz?

Örneğin; NightOwl#1394

StanleyIpkiss-27#6222

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Eğer sadece dediğin gibi başka mesaj yok ise göreceğim gibi moderator arkadaşlar işlemi teyit edip bani açacaktır

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Discord kullanıcı adınızı iletir misiniz?

Örneğin; NightOwl#1394
    sana zahmet haberdar edersin burdan

Moderator NightOwl's Avatar
    Kullanmış olduğunuz üslup sebebi ile sunucudan uzaklaştırıldınız. Kullandığınız bu üsluptan vazgeçerek, farklı bir hesap ile aramıza yeniden katılabilirsiniz.

Bilginize,

Kullanmış olduğunuz üslup sebebi ile sunucudan uzaklaştırıldınız. Kullandığınız bu üsluptan vazgeçerek, farklı bir hesap ile aramıza yeniden katılabilirsiniz.

Bilginize,
    garip halbuki ban yedigim mesajı da burda yazdım haklısın millet gibi dc olunca küfür etmedigim içindir. üslubum kötü gözükmüş

Bilginize,
    gerçekten üslubum neymis cevabımı yazdım halbuki bi yazar mısın