Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Priest healine düzenleme veya sıkı kontrol

Ortalık makrodan geçilmiyor. Tek okçu heal kesiyor. Bu makroya çözüm bulamıyorsunuz hiç olmazsa sayın gm ler cz ye bir çıkıp deneyiniz. Heal olayı eski günlerdeki gibi değil. Priest pk nın en önemli karakteri. Şimdi bazıları heal atmayı bilmiyon diyecektir. Geçen vs turnuvasını okçu bir arkadaş kazandı. Siz düşünün durumu. 1 saniyede adam 3 lü 5 li seri giriyor. Öyle makro yapmışlar. Yanda damagelere bakıyorum inanılmaz seri. Yürümede bazen kurtarmıyor heali.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    öncelikle bende okçuyum öyle yamuk bowlu takılanlardan döner ekmek tayfadan değil yani ama senin bu yaptığın yanlış çünkü sanki sadece okçular makro açıyormuş gibi söylüyorsun veya bencillik edip sadece sana dokunan kısmından yakınıyorsun evet makro var ama öncelik asas sonra okçu sonra warriorler olmak üzere inanılmaz sayıda kullanan oyuncu var duyuyorsun görüyorsun anlıyorsun fakat bunu bu forumda bende defalarca dile getirmeme rağmen tek yapılan exp veya farmdan haftada 2 kez küçük bir kesimi cezalandırmak oluyor aktif pk da makro kontrolü yapılmıyor makro kullanan oyuncu makro kullanmayanın emeğini sömürüyor haksızlık oluşuyor ama ben yönetimin pk da bulunan bu durumu önemsediğini sanmıyorum belki sadece genie satışlarını düşündüklerinden diğer tarafa yoğunlaşıyorlar belki çok fazla kullanan olduğu için pk da oyuncu kaybı ile sc satışlarının düşmesinden endişe ediyorlar bilemiyorum ama çıkıp izahını da yapmıyorlar

Junior Member
    Bir priest oyuncusu olarak söyleyeyim. Bu sorunu sadece okçu nun el kırmasına baglamak bence yanlış olur. Warior lar bile o kadar çok seri R yapıyor ki inanılmaz şekilde sürekli olarak el kırıyorlar bazen öyle bir oluyor ki heal kaldırmak için akla karayı seçiyorum

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Önceden LR mage el düşürürdü şimdi hiç etkisi yok heale. Anca priest DB atarken el düşürüyor.
    Okçuda gerçek anlamda çok fazla sorunlu şekilde bir el düşürme olasılığı var. Bir okçu bir priest'i direk yok edebiliyor. Aşırı fazla el düşürüyor! Bu olasılık düşürülmeli. Saniyede 16 ok atılıyor! Böylesine fazla seri işleyen yeteneklerde dengeleme elzemdir!

Ama denge nerede Knight Online'da?............

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Okçu farkli bir boyut itemi ne olursa olsun etkilemiyor hasarı etkilemiyor adam saniyede.milyon milyar ok atıp sürekli el düşürüyor bilmeyen adamda ne var bunda priestler olumsuz mu diyor. Oyunda hep olan bisey el düşürme ama diğer sınıflara kıyaslayınca 3 -4 kat daha fazla el düşürüyor bir partinin arasından yürüyüp heal atınca oluyor 1 okcudan 1parti adamın yapamadığını yapiyor

Junior Member
    okçu skılıne cooldown getirilmeli....

Senior Member
    Öncelikle okçu bu konuda çok fazla etkiliyor. Benim demek istediğim, malum zaten yeni silahlar çok kuvetli. Birde tek bir çar heal düşürünce komple party sıkıntı oluyor. Olayı priest ölümsüzlüğü düşünmemek lazım. Party nin sağlıklı pk atması olarak düşünelim. Çoğu zaman özellikle karuslarda tek priest çıkmak zorunda kalıyoruz. Okçu olur, asas olur warrior olur. 1 adamda heal olayı tüm partyi etkilememeli. Sorun aslında güncel zamana ayak uydurulmuyor. Raptorlu iron bow lu zamanda değiliz. Her geçen gün silahlar güçleniyor. Makroda aldı başını gitti. Bunları göz önüne alıp revizyon istiyoruz.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    olan konu okçu dışında anormaldir.
    Bir priestin bu kadar az el düşürmesi maalesef saçma.
    Ve adamın hala utanmadan kalkıp burada ötmesi daha saçma.
    Dua etsin slayt denilen bir oyun açığı var.
    İnşallah slayt kalkar da , el düşme oranı eskisi gibi artar