View Poll Results: GameMaster ve Mod ekibi olarak Mgamenin oyunu yönetme şeklini nasıl buluyorsunuz ?

Voters
79. You may not vote on this poll
  • İşine dört kolla sarılan bir şirket

17 21.52%
  • Oyunu sanki Nttgame yapmış gibi davranan bir şirket

62 78.48%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Unhappy GameMaster ve Mod ekibi olarak Mgamenin oyunu yönetme şeklini nasıl buluyorsunuz ?

Merhabalar ,

Siz GameMaster ve Mod ekibi olarak Mgamenin oyunu yönetme şeklini nasıl buluyorsunuz ? (şahsi fikrim tek kuruş kazanmayı hak etmeyen bir şirket çok üzgünüm ama K.O batağına düştüğüm için bırakamıyorum keşke mümkün olsa da bırakabilsem) En basitinden Oyunda o kadar az farm slotu var ki buna bile bir çözüm getiremiyorlar CZ de o kadar gereksiz boş beleş slot var yıllardır bu slotları restore etmiyorlar ben bu olayı gördükçe çıldırıyorum bunun bir açıklaması var mı ? neden adam gibi slot eklenmiyor veyahut hile kullananları oyun içi rast gele saatlerde kontrol edecek ve anlık banlayacak kişileri işe almıyor aklıma gelmeyen nice sorunlar daha var bu mgame çok özür dilerim ama neden bu kadar kaypak iş yapıyor ben gerçekten çok merak ediyorum bu oyun neden kaplumbağa hızı ile ilerleme kaydediyor LÜTFEN KONU HAKKINDA BİR BİLGİYE SAHİP GM VARSA YANITLASIN ÇOK ÇOK MERAK EDİYORUM ben bu oyunda o kadar zaman harcıyorum ama neredeyse hiç bir ilerleme kaydedilememesi beni çok üzüyor (ha ilerleme kaydediliyor ama dediğim gibi kaplumbağa hızı ile umarım bu postumu kaldırmazsınız ve cevaplarsınız gerçekten çok merak ediyorum mgamenin kendi oyununa neden bu kadar uzak kaldığını)

Seçeneklerin arasında şu da olmalı '' Mgame'in oyundan haberdar olmaması'' veya '' Mgame'in Knight Online'ın varlığını unutması'' hatta şu da olabilir ''Mgame'in Knight Online'ı hayır kurumu sanması'' .
    Last edited by UNF0RGIVENNN; 08-18-2020 at 11:47 AM.

Senior Member
    Mgame 20 yıl önce yaptıgı oyunun ekmeği yiyor sadece.Bünyesinde yazılımcı varsa bile çok az ve bu işle alakalı kişiler olduğunu sanmıyorum.Bu oyunun yırmı yıl boyunca ne doğru duzgun bir grafik güncellemesi almaması ne item sistemi ne haritaların elden geçmemesi çok saçma zaten.Bu kitle başka bir yapımcıda olsa yapımcı bu kitleyi memnun etmek için elinden geleni yapardı ama malesef 20 yıl önceki kod minimum masraf la deli para kazandırmaya devam ediyor sıkıntı yok .
    2006 -7 arasında Knight online 2 haberleri ne kadar heycanlı haberlerdi ama ne 2 var nede oyun o zamanla hala aynı

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    en sonunda mgame i satın alıp ben yapacam herşeyi

=Para ...

Senior Member
    knight online adlı oyunlarını çoktan gözden çıkardıklarını düşünüyorum şuan açıksa oyun tamamen prestij meselesi.
    altı üstü 100 milyon dolarlık firma global oyun sektörüne göre ne kadar büyük olup olmadığına siz karar verin.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Yapımcıya lafını geçiremeyen bir şirket eleştireye kapalı bir şirket oyuncuların isteklerini görmeyen bir şirket daha bir sürü sayarım.

Senior Member
    Oyunun dertleriyle uğraşmaktan çok gereksiz yok 16. yıl yok ultima etkinliği getiren bir şirket sen oyundaki bugları düzelt, hileleri bitir yayınlarında herkese 500-1000 npoint vereceğine al adam akıllı bir pk ekibini konuş oyuna ne getirebiliriz diye yada bir forumda yazılanları sorunları oku çözümlerini bul uygula ama bunları yapmak yerine evet arkadaşlar ejder getirdik 1 saat yumruk atın 3 günlük kanat alın diyorlar Bunları anlatırken de arka taraftan uçarak geçen koxperları izliyoruz.

Member
    Nickname
    MaRqueS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Paran varsa char dizer oynarsın ama paran yoksa oturur izlersin.. Keşke droplar düzelse bak görün user kazanır herkes oynamaya başlar. Ama sadece rüyamızda görürüz böyle şeyleri

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Baslik Tamamen Yanlis.Oyunu MGame Yonetmiyor arkadasim.senin oynadigin oyunu yoneten yayinlayan Nttgame.Mgame in bircok oyunu var sadece KO degil.onlar yapimci.Belirledikleri sirketlere oyunun yonetim ve yayinlama haklarini veriyorlar.senin burada isyan ettigin ( genel olarak konusuyorum ) bircok seyden onlarin haberi bile yok...
    NttGame gibi sirketler oyun icin bircok degisiklik yapabiliyor,tabiki herseye erisimleri yok.
    sadece sunu bil NttGame oyunu yonetiyor Mgame degil
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim