Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member SUTCUvFatih's Avatar

Karakter taşıma hakkı nasıl olurdu?

Bir karakter itemsiz olarak başka serverlara taşınabilse güzel olurdu. Diez de ortam sarmadı diyelim server değişirdik ıtemleri satip
    "Tahammül et dediler, hangi bir zamana kadar, Ne bitmez olsa tahammül, onun da bir sonu var."

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Örneğin yarın yeni bir sunucu açılıyor, herkes baştan level kasmak yerine başka bir sunucuda 83/5 seviye karakterini oraya taşıyacak yani...

İyi bir öneri değil

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Örneğin yarın yeni bir sunucu açılıyor, herkes baştan level kasmak yerine başka bir sunucuda 83/5 seviye karakterini oraya taşıyacak yani...

İyi bir öneri değil
    Yeni sunucular için 12 ay transfer olamaz gibi bir koşul getirilebilir. (Reb 5 olan sunucu için reb10 karakterin gelmesi belki 2-3 seneyi bulabilir)
    Bununla birlikte geçiş yapanların np'lerinin yüzde 30'unu sadece alabilirler gibi bir şartta eklenebilir.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Sunucuların dengesini bozardı diye düşünüyorum, pek sıcak gelmedi

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Bir karakter itemsiz olarak başka serverlara taşınabilse güzel olurdu. Diez de ortam sarmadı diyelim server değişirdik ıtemleri satip
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Yeni sunucular için 12 ay transfer olamaz gibi bir koşul getirilebilir. (Reb 5 olan sunucu için reb10 karakterin gelmesi belki 2-3 seneyi bulabilir)
    Bununla birlikte geçiş yapanların np'lerinin yüzde 30'unu sadece alabilirler gibi bir şartta eklenebilir.
    Ares, Dies vs. gibi eski sunucularda özel nick diye tabir edilen alt tireli, iki noktalı nick'ler mevcut ve insanlar deli paralar istiyorlar bu karakterler için. Yine çoğunluğu bu serverlarda olan 11. yıl dönümü etkinliğinden gelen Hellfire Dragon Slayer God achievement'ına sahip oyuncular var ve bu achieve +15 Str, +15 Dex, +15 Int, +15 Mp veriyor. Yeni server açıldıktan 5 yıl sonra taşıyabilme hakkı bile getirilse hiç kimsede olmayan bi özellik olacağı için yine deli paralar isteyecekler. Bu iki sebepten imkansız bence.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    16 yıllık ve 2yıllık sunucular olduğunu düşünürsek birinde yaptıgınız emekleri direkt aktarınca haksızlık olabilirdi

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Achive dediginiz 100defans değil mi ve tabiki yeni sunucuya direk geçiş olmazdı ama misal ben Diez deyim sikildimnortam clan sarmadı yeni 3sunucuya değilde diğer sunuculara girebilmek isterdim. Np olayı konusunda eski sunucular da fark etmez bence np li karakter hepsinde var. Bildiğim bir çok mmorpg de bu özellik var ki onlar itemli geçiyor ben itemsiz olsa diyorum böylece karakter alma ihtiyacı olmazdı isteyen başar parayı geçerdi bunu altar vega sirius için kendi arasında diğer sunucular için kendi arasında yapılsa bi zarar olur muydu

Banned
    Ne kadar saçma bir konu yaa diezdeki 9 kro setli çarını altara taşıyıp milleti teklemek mi istiyorsun.

Quote Originally Posted by Kralmami1995 View Post
    Ne kadar saçma bir konu yaa diezdeki 9 kro setli çarını altara taşıyıp milleti teklemek mi istiyorsun.
    üzülerek okudum yazdığını adam zaten "itemsiz" demiş

Senior Member
    şöyle olabilir (alttaki serverler hakkında bilgim yok örnek olsun diye yazıyorum ) böyle kategorilere ayrılıp arasında aktarma fikri bana da mantıklı geldi

diez
    gordion
    olympia

altar
    vega
    sirius