Results 1 to 2 of 2

Giriş yapamiyorum

Merhaba

Bu gün yeni bir üyelik almakla birlikte otp'yi bilgisayarıma istenilen şekilde kurup siteden np yükleyerek gerek sms olsun gerek otp activasyonları olsun hepsini aktive ettim . Lakin SiriusA bir türlü giriş yapamadım ( Bu sunucuya erişiminiz yoktur gibisinde bir uyarı verdi ) site nin ana sayfasın da yeni sunucalar için kayıt ibaresinde Vega ve Altar yazıyordu ona tıklayıp şansımı denemek istedim fakat oda android ve apple telefonları olanlar için uygulama indirmeyi gerekmekte olduğunu gördüm fakat şöyle bir sorunum var şu an kullanmakta olduğum telefon bir apk indirmeye uygun değil acaba bana bu konu hakkında bir yol yordam göstere bilirmisiniz .
    İyi çalışmalar...

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Yeni sunuculara (Altar, Vega, Sirius) giriş yapabilmeniz için hesabınızı NTTNow uygulamasına kayıt ettirmeniz gerekiyor. NTTNow uygulamasına kayıt yapmanız içinde daha önce kayıt yaptırmamış mobil bir cihaz ve bir hat lazım. Kayıt yaptırmadan giremezsiniz maalesef.

Ek olarak NTTNow kaydıyla ilgili daha fazla bilgi almak için şu konuya göz atabilirsiniz; NTTNow Kayıt Rehberi