Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Pazardayken adam ucuza koydum diye küfür etti

Merhabalar

İtemim hızlı satılsın diye ucuza koydum adam sövmeye başladı cr de işlem görür mü? Bu soruyu sormamın sebebi bazen konuşmamın tamamını atmamı istiyorlar ama konuşmanın başlangıcı direkt ana avrat sövmesi cr konuma bakan moderatör buna dikkate alabilir mi?

Senior Member
    Elbette çok hızlı bir şekilde dönüş yapıyorlar. Ancak KSC alırken 2 kere alın, sağ altta ksc alınma tarihinin gözükmesi lazım ( sarı çıkan yazı).

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    CR bölümüne konu açtıysanız incelenmesini beklemelisiniz.

Junior Member
    valla kardeşim kaç kişi bana küfür etti ve hepsini report ettim hatta ksc bile değil video ile report ettim ama hiç bir yaptırım yapılmadı. adam pm den direk ana avrat küfür ediyor ama aldığım tek cevap hesap için gerekli kontroller yapılacaktır oluyor. kardeşim ben adamı hile kullanıyor diye değil ağır küfür ettiği için şikayet ediyorum. videoda net bir şekilde görünüyor. daha hesabın neyini kontrol edeceksin anlayamadım. bize ana avrat küfür edenler hala oyunda hiç bir ceza almadan cirit atıyor. üstüne bide dalga geçerler ceza almadı diye...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by selimbey76 View Post
    valla kardeşim kaç kişi bana küfür etti ve hepsini report ettim hatta ksc bile değil video ile report ettim ama hiç bir yaptırım yapılmadı. adam pm den direk ana avrat küfür ediyor ama aldığım tek cevap hesap için gerekli kontroller yapılacaktır oluyor. kardeşim ben adamı hile kullanıyor diye değil ağır küfür ettiği için şikayet ediyorum. videoda net bir şekilde görünüyor. daha hesabın neyini kontrol edeceksin anlayamadım. bize ana avrat küfür edenler hala oyunda hiç bir ceza almadan cirit atıyor. üstüne bide dalga geçerler ceza almadı diye...
    Küfür raporlarında karşıdaki kişi ile konuşmaların tamamını rapora eklemelisiniz bunun dışında maalesef herhangi olumlu bir sonuç alamazsınız. Bu durum açtığınız raporlarda da tarafınıza belirtilmiş. Bundan sonraki raporlarınızda lütfen bu duruma dikkat ediniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Küfür raporlarında karşıdaki kişi ile konuşmaların tamamını rapora eklemelisiniz bunun dışında maalesef herhangi olumlu bir sonuç alamazsınız. Bu durum açtığınız raporlarda da tarafınıza belirtilmiş. Bundan sonraki raporlarınızda lütfen bu duruma dikkat ediniz.
    sevgili moderatör arkadaşım dedikleirnde haklısın. ama pm de zaten herşey belliydi. hadi onu geçtim. all chatte küfür eden oyuncu ile ilgili neden işlem yapılmadı? açtığım konuya sadece hesap ile ilgili gerekli kontroller yapılacaktır diye cevap verildi. videoda adamın all chatten açık ve net bir şekilde ağır küfür ettiği görülüyor. ve çok kısa bir konuşmanın ardından küfür ediliyor. o konuşmada videoda görünüyor. merak ettiğim şey küfür eden hesabın neyi kontrol edilecek. item durumu ve npoint geçmişi mi acaba?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by selimbey76 View Post
    sevgili moderatör arkadaşım dedikleirnde haklısın. ama pm de zaten herşey belliydi. hadi onu geçtim. all chatte küfür eden oyuncu ile ilgili neden işlem yapılmadı? açtığım konuya sadece hesap ile ilgili gerekli kontroller yapılacaktır diye cevap verildi. videoda adamın all chatten açık ve net bir şekilde ağır küfür ettiği görülüyor. ve çok kısa bir konuşmanın ardından küfür ediliyor. o konuşmada videoda görünüyor. merak ettiğim şey küfür eden hesabın neyi kontrol edilecek. item durumu ve npoint geçmişi mi acaba?
    Sunmuş olduğunuz kanıtı kontrol ederseniz tarih bilgisi tespit edilemediği için işlem yapılamamış. Lütfen aşağıdaki konuyu dikkatlice okuyunuz.

Cheat Reports Kullanımı

Senior Member enezx's Avatar
    Tamamen doğru sağ üstte sunucu ismi sağ altta ksc ile beraber siyaset ve küfür içeren bir önce videolu küfür reportumda, Oyun içi incelenecektir gibi bir cevap aldığımı biliyorum. Küfreden kişiye hiç bir şey olmadı hatta arada bir pm atıp tekrar dalga geçti. Hatta o videoyu özellikle hala youtube kanalımda tutuyorum.
    Küfür için en pratik çözüm ksc ile report etmek. Her JR'de başıma geliyor artık küfredenleri 2 ss alıp direk CR atıyorum hiç uğraşmıyorum video ile. Videoya bazen bakılmadığını düşünüyorum.

Hatta konu ile alakalı forum içerisine bile konu açmıştım.
    Last edited by enezx; 08-18-2020 at 11:05 AM.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Sunmuş olduğunuz kanıtı kontrol ederseniz tarih bilgisi tespit edilemediği için işlem yapılamamış. Lütfen aşağıdaki konuyu dikkatlice okuyunuz.

Cheat Reports Kullanımı
    sunduğum kanıt video zaten. sıradan bir ekran video alma aracı ile alınmış bir video. adam ceza alsın diye profesyonel bir kayıt mı almamız lazım. söyler misiniz report konularına eklenen videoların hangisinde tarih var? sonuçta oyun içerisinden alınmış bir kayıt bu. youtube kanalıma bakarsan sayın moderatör arkadaşım kaç tane macro ve küfür ile ilgili video olduğunu görürsün. bu videoların hepsi report için kullandığım kanıtlar. ama tabi her zaman olduğu gibi kendimizi ifade edimiyoruz sanırım çünkü oyun içerisinde hakkımızı gasp eden illegal oyuncular yine karşımıza çıkıp bizle dalga geçebiliyor. bunun sebebini çok merak ediyorum doğrusu. adama video alıyorum şikayet edecem dediğimizde adam istediğin kadar şikayet et diyip gülüyor. daha ne diyim artık. sesimizi birileri duysun artık.