Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

CR görevlileri mesaj geçmişini göremiyor mu?

Dün 3 bildirim yaptım 2 si mute yedi (küfürden) 1ine işlem yapılmadı kişiyle aranızda geçen bütün mesajları atın diyo ama başlangıcından beri attığım mesajı attım zaten all chatte en üste çekerek . Elinizde log kayıtları yok mu açın bakın daha öncesinde bir şey demiş miyim ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun içi konuşma geçmişinizi yöneticiler göremez Cheat Reports'a bildirdiğiniz bildirimlerde paylaştığınız kanıtlar üzerinden işlemler yapılmaktadır. CR bölümüne tamamen suç kanıtları olmadan ceza verilmemektedir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyun içi konuşma geçmişinizi yöneticiler göremez Cheat Reports'a bildirdiğiniz bildirimlerde paylaştığınız kanıtlar üzerinden işlemler yapılmaktadır. CR bölümüne tamamen suç kanıtları olmadan ceza verilmemektedir.
    özel mesajlardan bahsetmiyorum all chatin logu yok mudur ? tüm konuşmamız tek karede sığıyodu onu attım daha önce bi konuşmamız yok ki

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ricardQ7 View Post
    özel mesajlardan bahsetmiyorum all chatin logu yok mudur ? tüm konuşmamız tek karede sığıyodu onu attım daha önce bi konuşmamız yok ki
    CR üzerinden bildirimlerde illegal program dışında küfür vs işlemler için log kontrolü yoktur. Sizin çektiğiniz resimler üzerinden inceleme yapılmaktadır.