Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    60 heal 20 master verince 68 stat pointin kalıyor toplu ccsiz veya subs olmadan pk atabilen olduğu zannetmiyorum. Pristlerin çoğu bırak m20yi priestin bence en iyi skilli olan m15i geç m10 skilli olan %15 defansı bile açamıyorlar

Ki m5 ile m10un arasındaki farkı şöyle anlatayım
    M5 + iron neck = m10
    Last edited by jou_nAJN8vrw; 08-17-2020 at 03:37 PM.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jou_nAJN8vrw View Post
    60 heal 20 master verince 68 stat pointin kalıyor toplu ccsiz veya subs olmadan pk atabilen olduğu zannetmiyorum. Pristlerin çoğu bırak m20yi priestin bence en iyi skilli olan m15i geç m10 skilli olan %15 defansı bile açamıyorlar
    Evet haklısın, mesela subs olmadan mage ekibe karşı oynayabilirsin. 70 atak kırma mage lere karşı çok önemli değil diye biliyorum. Ama m20 skillindense mana çekmeyi tercih edenler de çok fazla.

Benim değindiğim nokta build meselesi. Mecburen bazı şeylerden vazgeçmemiz gerekiyor. partiye farklı buildlerde 3 priest de koyabilirsin. Tercih meselesi, yıllardır bu oyun böyle oynandı.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben priestimde m10 skilni bile açamadım o yüzden ıron set fazlam yok benim çar zayıf kalıyor priestlere biraz daha stat verilmesi gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Ben priestimde m10 skilni bile açamadım o yüzden ıron set fazlam yok benim çar zayıf kalıyor priestlere biraz daha stat verilmesi gerekiyor.
    1 stat olsa toplu ac açacam 74 de kalıyor buf her rebde 1 1 stat gelse çok kral olucak , yeni skill eklemesinler her rebde 1 stat versiinler kafi

priestin mantıken oyundaki en sağlam karakter olması lazım ölmemeli diye düşünüyorum reb giderken her rebde 1 skill point gelmesi yada daha fazla stat vererek int e verdiğimizde aradaki resist açığı kapanabilir öneriye açık konu

Senior Member
    Nickname
    DOKUC
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Oyun temelde mage yi de support sınıfı olarak düşünmüştü ama oynanış tarzı değişti partynize mage alın yaşasın apostle partye lr mage aldıgımız günler.

Warrior = Resist Topları, Defans 40 Immunity
    Rogue = Magic Shield
    Mage = Immunity Fire/Cold/Lighthing
    Priest =

Priestteki kabul ediyorum en işe yaramaz olanı, ama yine de resist becerisi var. Topların priestlerin kullanımına açılacağını kesinlikle düşünmüyorum

bende katılıyorum özellikle bp için çok iyi olabilir çünkü artık magelerden ziyade okçuların lr ve ice oklarından her attığı stunluyor ve ice yiyorum bıktım artık sırf onun için lr ve ice talia kullanıyorum okçulara karşı

Senior Member
    Ekleme yapmak istiyorum. Heal skilide elden geçmeli. Yeni silahlar malum özellikli. Maşallah ortalık macrodan geçilmiyor. 1 okçu heal kesiyor. Tekrar denenmeli ve ayar çekilmeli

Keşke bulabilsek de alsak