Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Angry Report : Disconnect Server Hatası !

30 Günlük Disc Premium aldım ve bugün itibari ile 25 günlük premium kaldı. NTTGame yurt dışı bağlantı sorunu sebebiyle 5 gün içerisinde her saat DC olmaktayım. Bu sorun sadece benlikte değil ve NTTGame tarafından sorun bilinmektedir. Sorunun ne kadar devam edeceğide bilinmemektedir.

Bu sebeplere dayanarak premium için vermiş olduğum Cash miktarının PUS hesabıma geri yansıtılmasını ve Disc Premiumun iptalini talep ediyorum. 5 Gün içerisinde ben ve bütün oyunculara oyunu zehir etmiş bulunmaktasınız. Bu sorun direk olarak sizlerden kaynaklı ve ben saçma telefi ödülleri yerine hakkım olan cash'in geri yatırılmasını istiyorum.

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef alınan ürünlerin geri iadesi yapılmamaktadır, telafi meselesine gelecek olursak; böyle bir şeyin gerçekleşmesi durumunda gerekli duyurular yapılacaktır.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu kopmaların İnternet sağlayıcıları ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Daha önce de yaşandığı gibi oyunda ki sorundan dolayı baya bir telafi ödülü verilmişti tekrar verilir çünkü oyunda da problem olsa ekiplerinde müdahale edip çözmesi zaman alabilir ve tekrar telafi ödülü verilebilir sadece sabır etmek gerekiyor