Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 11 of 11
    Senior Member Pochette's Avatar
    Bilgilendirme amaçlı bir konu . Neden cezanın uygulandığı o konuda yer almaktadır.

[Rehber] Eleştiri Yaptım Ceza Aldım

Quote Originally Posted by ekmekpilav View Post
    Daha önce hiç discord kullanmadım kafama bir şey takıldı. Bu şahıs yayıncı ve sizlere hakaret etmiş sadece sunucudan atılmış isterse girebilirmiş? Normal kullanıcılar hakaret edince de aynı prosedür mü işliyor direk banlıyor musunuz? Bazı davranışlarınız biraz amatörce geliyor. Bunu yapıcı bi eleştiri olarak alın. Örneğin adam sadece jr de 1 kere mouse macro kullandı diye hapse giriyor ama haftalardır bilmem ne k0sp char slotta kasıyor gibi.

Troll olmayan eleştirileri ciddiye alırsanız oyuncuların özellikle benim gönlümü kazanırsınız. Gerçekten çok amatör davranıyorsunuz son zamanlarda.

Mesela herkes ts basıp anvilin önüne pazar kurdu aylarca. Bir şahıs bir kere ts basıp kenara kurdu npc engellemekten 1 gun ban yedi. Oysa warrior kurianlar npcnin direk içinde ban yok. Anlatabiliyor muyum. Profesyonel olmaya çalışın gerçekten sizden nefret eden insanlar tanıyorum. Nefret nedir abi ciddi cidi nefret ediyorlar
    Herkese aynı prosedür işleniyor. Yayıncı veya oyuncu statüsü fark etmiyor. Bazı anlarda insanlar gergin olabiliyor bugün ki yaşanan bağlantı sorunları gibi. Bizde bir şekilde tolerans gösterip uzaklaştırmak yerine yorum siliyoruz. Çok aşırı derece küfür hakaret içeren paylaşım varsa sadece uyarı maksatlı sunucudan atıyoruz.

Genel anlamda yapılan eleştirileri zaten dikkate alıyoruz. Fakat arkadaşlarımızın '' eleştiri '' anlayışları farklı oldukları için bu gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar. Amatörlükten bahsetmişsiniz fakat sadece küfür , argo kelimeler kullanan kişilere yaptırım uyguluyoruz. Bunu da amatörlük olarak görmenize şaşırdım doğrusu. Diğer bahsettiğiniz konu ile alakalı bilgim olmadığı için yorum yapamam.