Results 1 to 2 of 2

Threaded View

Angry Chaoslar Hakkında İlgili Gmlerden Bilgi Almak İstiyorum ?

Öncellikle Burdan Tüm Nttgame Gmlerine seslenmek istiyorum . Yılldır bu oyunu oynuyorum . Ve bu oyunu asla ve asla para amaçlı oynamadım hep oyun içi kazandıklarımla karekterimi güçlendirip zevk almaya başladım . Oyun içi etkinlikler olsun çok zevk alıyorum . Ama Şu 3 4 aylık sürekçe hesabımda ' da gördüğünüz gibi en az günde 10 tane Chaos Koxper Macro Tpt tarzı videolar çekip sizlere şikayetlerimi dile getiriyorum . Yanlız son güncellemedeki Chaos ödülleri 2x olduğundan beri Oyunda çok aşırı şekilde İllegal oyuncular çıkmaya başladı . Ben bile artık video çekmeye yetişemiyorum girdiğim her Chaosta 20 kişiden 10 tanesi koxper ve değil oynamak karekter doğar doğmaz direk ölüyor . Ben Siz GM lere şunları sormak istiyorum . bu etkinlikleri neye göre yapıyorsunuz ?Burada Sadece meraktan soruyorum . Yıllardır emek vererek oynuyorum ama yeter artık .. O kadar çok illegal oyuncu var ki bu son güncellemedeki 2x ödül etkiliğinden beri Özellikler Altar 1-2-3 Serverlerinde aşırı derece koxper birikti ve hiçbir yetkilide bunlarla ilgilenmiyor . Cidden yazık üzülüyorum bu kadar emeklerimin boşuna gitmesine .. Umarım bu Mesajım göz önünde bulundurulurda gerekli işlemler başlatılır .. Diyecek başka birşey yok .
    Last edited by GamesDepot; 08-16-2020 at 09:34 AM.

Tags for this Thread