Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Item çalınması, hakaret ve küfür.

Merhaba arkadaşlar ben clanından 14.02.2020 saat 21.00 suların da clanımızın başkanının nickinin bir harfini değiştirip şahsıma pm atıldı ve 1-2 item istendi. Ben de güvendiğim birisi olduğu için itemleri dediği kişiye verdim. Sonradan farkettim ki kişi dolandırıcıymış. Olay anı ile ilgili ss leri falan aldım ve savcılığa nitelikli hırsızlık suçundan dilekçe verip şikayetçi olacağım. Şahısa "polise veririm canını yakarım" demem üzerine fotoğrafta görülen küfürleri etti. Şuan itemleri nickli birisi satıyor tarih(24.08.2020 saat 23.30) bu kişiden item alıp başınızı derde sokmayın. Aynı şekil de clanımızdan +9 raptor da çaldı. Şuan çalınan itemler : +9 raptor ve +2 dual lego. Bilginiz olsun, herkese iyi forumlar.
    Last edited by GamesDepot; 08-14-2020 at 10:46 PM.

Junior Member
    Daha detaylı fotoğraflar da var fakat olayı aktardığı için bu fotoğraflar yeterli. Delil olacağı için hepsini atmadım.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forumun herkese açık kısımlarında bu tarz paylaşımlar yasaktır. (Bkz. Forum Kuralları)

Oyun kurallarına uymayan kişileri Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Kanıtlarınızın ve bildirimlerinizin geçerli olması için Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi konusunu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Forumun herkese açık kısımlarında bu tarz paylaşımlar yasaktır. (Bkz. Forum Kuralları)

Oyun kurallarına uymayan kişileri Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Kanıtlarınızın ve bildirimlerinizin geçerli olması için Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi konusunu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.
    Size bildirmem dahilin de bir sonuç alamayacağımı bildiğim için savcılığa dilekçe ile sunacağım. Başka insanların canı yanmaması için paylaşımı yaptım. Bilgilendirme konusu olarak görmenizi rica ediyorum. Küfür görmek istemeyen insanlar fotoğraflara tıklamayabilir. İnsanlar çalıntı item alıp başını derde sokmasın istiyorum.