Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Question Kimseye PM atamiyorum.

Merhabalar.

Ben uzun süredir oyunu bırakmıştım ama hesabım duruyordu. Oyunu tekrardan yükledim oyuna girdiğim andan itibaren kimseye pm atamadığımı gördüm. All, shout, party chat sıkıntısı yok. Pm ban olma ihtimali de yok. Sonra diğer bilgisayarımda zaten uzun süredir yüklü olan laptopumla giriş yaptım ve patch'i yükledi ama şu an her iki bilgisayardan da charlarım pm atmıyor. Gelen pmleri görebiliyorum ama ben atamıyorum yazıp enter yaptığımda sanki hiç yazmamışım gibi yok oluyor yazdıklarım. Ticket attım ama hala bi cevap gelmedi. Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Destek ekibi dönüş yapana kadar clientinizi denetim masasından tamamen silip yeni temiz bir kurulum yapmayı deneyebilirsiniz, bazı dosyalarınız hasar görmüş olabilir.

Junior Member
    İşte işin kötüsü silip tekrar yükledim ama düzelmedi. Acaba bilgisayarla mı alakalı bir problem var diye düşünüp diğer bilgisayarı kullandım. IP ile alakalı bir problem olma ihtimali var mı? Çünkü iki bilgisayar da aynı modemi kullanıyor.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    O zaman büyük ihtimal hesabınızla alakalı bir durumdur, destek ekibinin detaylı incelemelerini ve geri dönmelerini bekleyin.