Results 1 to 3 of 3

Account creation abuse

Açmış olduğum karaktere ulaşamıyorum account creation abuse diyor. Bunu okuyan arkadaş beni anlayacağını umuyorum.
    Öncelikle bir çok hesap açtığım için böyle bir problemle karşılaştığımı öğrendim tek seferde bu oyundan yeni serverda hesap açan oyuna girebilen varsa getirin elini öpeyim. hesap açıyorum mail gelmiyor hesap açıyorum yeni servera kayıt yapıcam oturumunuzun süresi doldu yanıtı alıyorum tekrar tekrar deniyorum yapamıyorum başka bir hesap açıyorum açarken bir sürü uğraş veriyorum sonunda açıyorum fakat aynı problemle karşılaşıyorum. evet bunu okuyan arkadaş benim sorunum olduğunu düşünüyorsun ama değil yeni servera kayıt olurken oturumunuzun süresi doldu diyor ama sorun telefon numaramın başına 0 koymuş olmammış bunu da kendi çabalarımla öğreniyorum. bak arkadaşım o kadar çok para yatırıyoruz bu oyuna premium vesaire alıyoruz bizi oyundan uzaklaştırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Acilen bu sorunumun çözülmesini talep ediyorum
    Server : Vega
    Karakter : Cega

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız. Müşteri hizmetlerine bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com/ Ko Ban / Jail / Unblock Biletinizi bu kategori üzerinden gönderebilirsiniz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bu hata gün içerisinde fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir uyarıdır. Destek bileti göndermeniz ve bilete gelecek yanıtı sabırla beklemeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından, mesai saatleri içerisinde ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunması gerekiyor. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesabınızdan uyarıyı aldığınız hesap adına bilet gönderebilirsiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.