Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Juraid kazanınca neden exp düşüyor?

Merhaba,

Juraid kazanınca neden exp kaybediyorum? Bunun mantıklı açıklaması nedir acaba? Hadi kazanınca kaybettim, kaybedince niye exp düşmüyor madem? Mantık nedir acaba?

Senior Member enezx's Avatar
    Silvery gem vergisi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyunu istersen turkce yapip jr npc giderek aciklamayi okuyabilirsin veya ingilizceniz varsa direk okuyabilirsiniz.
    Ben kisaca acikliyim size eski yayincilar doneminde bu etkinlik bugtaydi ve exp gitmiyordu.
    Lakin gelen guncellemeden sonra npc de yazana gore kazanilmasi durumunda %0.01 lik bir dusus oluyor bunun sayesinde 2 silvery gem odulu hak ediyorsunuz.Kaybetmeniz durumunda sadece black gem alarak cikiyorsunuz etkinlikten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Silvery gem vergisi
    Bence kazanınca 10 milyon falan exp almalıydım çok saçma

Senior Member
    Quote Originally Posted by BarbarosPasa07 View Post
    Merhaba,

Oyunu istersen turkce yapip jr npc giderek aciklamayi okuyabilirsin veya ingilizceniz varsa direk okuyabilirsiniz.
    Ben kisaca acikliyim size eski yayincilar doneminde bu etkinlik bugtaydi ve exp gitmiyordu.
    Lakin gelen guncellemeden sonra npc de yazana gore kazanilmasi durumunda %0.01 lik bir dusus oluyor bunun sayesinde 2 silvery gem odulu hak ediyorsunuz.Kaybetmeniz durumunda sadece black gem alarak cikiyorsunuz etkinlikten.
    Tamam neden exp gidiyor işte ne saçma şey etkinliği kazanmışım ben niye exp kaybediyorum ?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Exp dediğimiz şey deneyim puanı, kazanınca azalması değil artması gerekiyor mantıken, yani böyle olacağına kaybedince exp gitmesi daha mantıklı, tıpkı ölünce exp gitmesi gibi. He tabii ben hiç exp gitmemesi taraftarıyım, hem de bu kadarı çok fazla.

Ayrıca NPC'de %1 yazıyor ancak giden exp %1 değil ve premium olup olmamasına göre değişiyor, yani ayarlanmış. Keşke kaldırılsa veya tekrar düzenlense.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Etkinligi kazaninca premiumsuz %1, premiumlu %0.7 exp gidiyor.

81 level ve sonrasinda premimlulardan sabit 15000000, premiumsuzlardan sabit 21000000 exp gidiyor.

Etkinlige girerken bu expi sizden neden aldigini soyluyor zaten.

Senior Member
    exp gitmesi çok saçma hem silvery gemle ödüllendiriyosun birde kazandın diye ceza olarak exp kaybediyosun

Senior Member
    Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Etkinligi kazaninca premiumsuz %1, premiumlu %0.7 exp gidiyor.

81 level ve sonrasinda premimlulardan sabit 15000000, premiumsuzlardan sabit 21000000 exp gidiyor.

Etkinlige girerken bu expi sizden neden aldigini soyluyor zaten.
    Onun zaten farkındayım. Ben exp gitmesini saçma buluyorum.

Senior Member
    saçma sapan bir sistem işte sorsan silvery game o kadar mukemmel bir itemki karşılığında bir şey vermen lazm eski serverlarda 1 2 m silver game bari orda kaldırın yada değişrirn ödülleri