Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44
    exp event yok mu ?

Senior Member
    Bayıldım ya ne guzel guncellemeler oyle )) yersen kirşen varya 2 ay once 3 carımla bıraktıgıma o kadar sevındım kı anlatamam ne kadar isabetli bir karar vverdigimi şimdi daha iyi anladım.Adamlar oyundaki sorunları degilde Halen GB yi nasıl değerli kılarız onun peşindeler 9 m ye gunluk gorev İbex Crisis pot getırılmesı 4 m ye magic hammer satmak zannedıyorlarkı bunlar sayesınde Gb degerlı kalacak Oyuncular herseyın farkında artık Dc pre alan farm yapan kaldımı gercı kalmıstır Bahcecı ameleler var Bol sanslar NTT kaybetmeye mahkumsun bu kafayla

Senior Member
    Hemen Cashleri çektim geri donuyorum bu muhtesem etkınlıklerı kacırmamam lazım ) yersen kirşen

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler,

* Asga Fruit / Cardinal Jewel / Tarantula Teeth dropları 3 katına yükseltilmiştir.
    - Ayrıca görevi teslim ettiğiniz zaman aldığınız coin miktarı 10.000 coin olarak güncellenmiştir.

[/B]
    Şunu önceden söyleseydiniz bu zamana kadar üzerinde bunları biriktiren insanlar satardı. Aylarca elle 6k civarı cardinal jewel kasıp, elimde olan 6gb yi şuan 60m ye düşürdüğünüz için kulak çınlamalarınızı umarım hissediyorsunuzdur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Şunu önceden söyleseydiniz bu zamana kadar üzerinde bunları biriktiren insanlar satardı. Aylarca elle 6k civarı cardinal jewel kasıp, elimde olan 6gb yi şuan 60m ye düşürdüğünüz için kulak çınlamalarınızı umarım hissediyorsunuzdur.
    Gerçekten yönetime yalakalık için değil ama hangi akla hizmet sen onları elin de tutuyorsun ki, direk kastığın gibi satıp parasını kenara atsaydın ya!
    Sonuçta 1 ay elin de tuttuktan sonra paranın 2 katını almıyorsun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Gerçekten yönetime yalakalık için değil ama hangi akla hizmet sen onları elin de tutuyorsun ki, direk kastığın gibi satıp parasını kenara atsaydın ya!
    Sonuçta 1 ay elin de tuttuktan sonra paranın 2 katını almıyorsun.
    Kardeşim değerlensin diye tutmuyorum canım böyle toplamak istiyor, verirken 10bin adet verdiğimde toplu bir para almak daha mutlu ediyor. Vipde de 10bin olmasına az kalmız mastadon var, yani bunu haber vermemeleri değil sorun benim üzerimde tutmam. Şuan cidden tv ye çıkan damat gibi boş konuşuyorsun. İyi tarafından bak paramız değersiz ülkemize daha çok turist gelir demesinden farkı yok şu söylediğinin.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    eskiden chaosda k0xpera ölmemek için bıçaklara ölürdük. şimdi k0xperlar bayram ediyor hemde 2 katı ödül. artık 150+ kill görürseniz şaşırmayın. bu kadar da destek verilemezdi gerçekten..

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    hakikaten o bicaklar niye kalkti. ben de simdi farkettim artik intihar da edemicez. adam yapistimi birakmiyorda, illa kesecek. o kadar adamin arasindan geciyorum hic birine de takilmiyor nasil yapiyorsa!!!

Banned
    Bunlar hep sizin iyiliğiniz için.

Banned
    Bir cevap verin yaa

Günde 3 Kere Kule Savaşına Girersem Max. Kazanacağım Jewel Miktarı Nedir?

2 Katı Ödül Kazanma Etkinliği Sadece Chaos İçin Mi Geçerli?