Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 44
    Senior Member
    Hayır birde chaosda hile azalsın diyoruz adamlar x2 yapıyorlar şaka gibi sabah bir girdim herkes uçuyor

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    chaosda bıçakları kaldırarak insanları k0xperlara yem yapmanın mantığını halen çözemedim..
    Kxperlerde WH oldugu için bıçaklar sadece yasal diycem de benden başka makro olmayan var mıydı diye bir düşündüm yani, kxper olmayanları diyelim kestiği için, duvarları kaldırdıkları gibi kaldırmışlar.
    Bütün intihar edenler gelmiş foruma da şikayet etmiş, ama bence iyi olmuş, farketmeden canının yarısını götürüyordu, kxperler de seni 1km den hp ni adını fln gördüğü için hemen peşine düşüyordu.
    Bizim serverde kxper çok az, çünkü mavi kutu alış 1.8m, yeni serverlere gidiyorladır doğal olarak.

Chaosta kxperler, bıçaklarla kesilmez sen kesilirsin,
    kxperler senin adını, hp de (sanırım) görür, sen kör kör oynarsın.
    kxperler aralardan dolaşsan da seni takip eder, hiç birşeye takılmaz.
    novayı flame cevirdiler önceden kxperler light novadan da etkilenmezdi, sen 3sn donup kalırdın.
    Kemiksiz yani
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Koreko sunucularında olan güncelleştirmeleri de istiyoruz.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Kxperlerde WH oldugu için bıçaklar sadece yasal diycem de benden başka makro olmayan var mıydı diye bir düşündüm yani, kxper olmayanları diyelim kestiği için, duvarları kaldırdıkları gibi kaldırmışlar.
    Bütün intihar edenler gelmiş foruma da şikayet etmiş, ama bence iyi olmuş, farketmeden canının yarısını götürüyordu, kxperler de seni 1km den hp ni adını fln gördüğü için hemen peşine düşüyordu.
    Bizim serverde kxper çok az, çünkü mavi kutu alış 1.8m, yeni serverlere gidiyorladır doğal olarak.

Chaosta kxperler, bıçaklarla kesilmez sen kesilirsin,
    kxperler senin adını, hp de (sanırım) görür, sen kör kör oynarsın.
    kxperler aralardan dolaşsan da seni takip eder, hiç birşeye takılmaz.
    novayı flame cevirdiler önceden kxperler light novadan da etkilenmezdi, sen 3sn donup kalırdın.
    Kemiksiz yani
    sen olayı yanlış anlamışsın. şimdi k0xper uçarak sana dalıyor uzaktan, eskiden bıçaklara ölerek k0xpera kill verilmezdi. şimdi seve seve k0xpera kill veriyorsun. iyi olmuş demenin amacını anlamadım.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bravo öyle güzel bir ultima etkinliği ki 4 kere girdik 2 kere dc olduk, içerde ultimaya kimse atak yapamıyor canı inmek bilmiyor destan'da sabahtan beri kesen olmadı ultimayı. Bir de şu var, biz okçular bu oyunun üvey evladı mıyız acaba? gidip 3'lü 5'li atak yapıyoruz okun 1 tanesi 200 vuruyor diğerleri 20-25 vuruyor, genelde dikkat ettim tüm boss mobarda durum böyle. iyi de neden? bizim zaten yakın skilimiz yok ondan başka merak ediyorum mesela bir warrior boss'a atak yaptığında bir 700 bir 70 mi vuruyor sürekli?

Banned
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Bravo öyle güzel bir ultima etkinliği ki 4 kere girdik 2 kere dc olduk, içerde ultimaya kimse atak yapamıyor canı inmek bilmiyor destan'da sabahtan beri kesen olmadı ultimayı. Bir de şu var, biz okçular bu oyunun üvey evladı mıyız acaba? gidip 3'lü 5'li atak yapıyoruz okun 1 tanesi 200 vuruyor diğerleri 20-25 vuruyor, genelde dikkat ettim tüm boss mobarda durum böyle. iyi de neden? bizim zaten yakın skilimiz yok ondan başka merak ediyorum mesela bir warrior boss'a atak yaptığında bir 700 bir 70 mi vuruyor sürekli?
    Wariora laf atma. Çarpılırsın bak.

Senior Member Vrij's Avatar
    sen olayı yanlış anlamışsın. şimdi k0xper uçarak sana dalıyor uzaktan, eskiden bıçaklara ölerek k0xpera kill verilmezdi. şimdi seve seve k0xpera kill veriyorsun. iyi olmuş demenin amacını anlamadım.
    Hayır işte intihar edenler dedğim o, kill vermemek için ölenler.
    ya ben intihar etmem keserse kessin napim, zaten kutu derdim yok listede ortalardayım hep.
    Ama o bıçaklar tam birini kesiyorken milim kalmş gelip WH olmayn herkesi biçiyordu senin kill de kaçıyordu, iyi olmuş işte yani.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yag_pSrs5Zvl View Post
    iyi günler. ESLANT stone golemlerin hp leri %10 %15 çöğaltılmış notlarda bunu göremedim.ağaç slotunda farmlamaktayım ve hp leri yükseltilmiş
    Arkadaşı tınlayan olmamış ama doğru söylüyor. Eslant Stone Golem'lerin ya HP'si ya da resistance'ı yükseltilmiş. Galiba Eslant Harpy'ler de aynı şekilde. Eskiden 3 novaya düşen bu iki mob şu an 5 novaya anca düşer olmuş güncelleme sonrası. Stone golem'deki genie + makro ile farm yapan 7 mage'yi engellemek için getirildi heralde de düz harpy den ne istediniz Güncelleme yapılalı 5 gün oldu ama yazılmamış bile notlara. Bunu da bi sorun Kore'ye isterseniz.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Arkadaşı tınlayan olmamış ama doğru söylüyor. Eslant Stone Golem'lerin ya HP'si ya da resistance'ı yükseltilmiş. Galiba Eslant Harpy'ler de aynı şekilde. Eskiden 3 novaya düşen bu iki mob şu an 5 novaya anca düşer olmuş güncelleme sonrası. Stone golem'deki genie + makro ile farm yapan 7 mage'yi engellemek için getirildi heralde de düz harpy den ne istediniz Güncelleme yapılalı 5 gün oldu ama yazılmamış bile notlara. Bunu da bi sorun Kore'ye isterseniz.
    rogue ile geçerken bi denedim bana hp si aynı gibi geldi, resistleri artmış olabilir, eski damagelerle kıyasladınız mı acaba?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    rogue ile geçerken bi denedim bana hp si aynı gibi geldi, resistleri artmış olabilir, eski damagelerle kıyasladınız mı acaba?
    Bilgilendirme için teşekkürler. Güncelleme öncesinde hangi novanın ne kadar damage attığını hatırlamıyorum ama 3 nova ile eksiksiz düşen slot şu an 5 nova ile düşüyor. Zaten ben de ilk başta HP'sini yükseltmek yerine resistance'ını arttırmışlardır diye düşünmüştüm genie + makrolu magelerden dolayı ama önceki damage'leri hatırlayamadığım için HP ya da resistans demiştim. Discord'da da gördüm çoğu kişi farkındaymış bu olayın. Güncelleme notlarında yazmayan gizli güncellemelerden bi tanesi daha. Drop düşmedi olayı gibi tesadüf ya da şans faktörü içerebilecek bi durum da yok ortada. Mage oynayan herkes gidip test edebilir durumu.