Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
    Senior Member EraJacque16's Avatar
    insanlar chaos iyileştirilsin diye kendini yırtarken, koxper ve makro yuvası chaosa x2 eventı gelmiş, muazzam.
    consume & adapt

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    NPC üzerinden ücretsiz 10x magic attack scroll alabiliyorsun. Crisis ibex potlar da eklenmiş. Onu da eklemeyin isterseniz.

NPC aset üzerinde 9 m karşılığı yapılan etkinlik var ama detay yok.
    Bahsi geçen etkinlikler 16.yıl dönümü etkinlikleri ile birlikte geldiği için tüm detaylar yıl dönümü konusunda mevcut; Knight Online 16. Yıldönümü Etkinlikleri

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eski Csw ve fazlalık cz lerin kapatılması yeticek iken sürekli garip garip işler tebrikler mgame ile olan iletişim ağınız çok iyi Hayran kaldım

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bahsi geçen etkinlikler 16.yıl dönümü etkinlikleri ile birlikte geldiği için tüm detaylar yıl dönümü konusunda mevcut; Knight Online 16. Yıldönümü Etkinlikleri
    Ben mesajı yazdığımda yoktu, sonradan eklediler. Teşekkürler. Siliyorum ilk mesajı da.

Junior Member
    Resten sonra droplarda bir sorun olabilir mi?
    Merhaba,

Öncelikle drop şikayetim genel bi şikayet değil. Son bir kaç günü kıyaslayacak olursak hergün ortalama aldığım dropları biliyorum. Ancak bugun resten sonra droplarda çok ciddi düşüş var. Elbetteki şans faktörü söz konusu ancak yine de bir problem olabilir mi diye nttgame biz oyuncular adına bunu sorgulayabilir mi? Resten sonra kaç saat bekledim şans faktörü olduğu için ama bu kadar olmamalı. Nttgame i suçlamıyorum ancak bizim mgame iletişim kanalımız siz olduğunuz için durumu inceleme/inceletme şansınız var mı?

İyi günler,

Not: droplar düşürüldü ama nttgame gizliyor demiyorum. Sadece yapımcıya bu konuda soru sorup net cevap alabilir miyiz? Belki diğer drop oranlarını ayarlarken bi hata oldu

iyi günler. ESLANT stone golemlerin hp leri %10 %15 çöğaltılmış notlarda bunu göremedim.ağaç slotunda farmlamaktayım ve hp leri yükseltilmiş

Senior Member
    kule zindanı ultime chaos ödülü gibi 16.yıl dönüm etkinlikleri ne kadar sürücek bir bilgi verir misinz?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by halilcanygt25 View Post
    kule zindanı ultime chaos ödülü gibi 16.yıl dönüm etkinlikleri ne kadar sürücek bir bilgi verir misinz?
    Etkinlikler 1 ay sürecek.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    chaosda bıçakları kaldırarak insanları k0xperlara yem yapmanın mantığını halen çözemedim..

Senior Member
    Haha yaptıkları etkinliğe bak baby dragonların % 70 inin kutuları kayboluyor üstelik 40 level çarla girdim gene kayboluyor kutular.