Page 15 of 19 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 188
    Junior Member
    Kule savaşlarında jewel drobuna acilen düzenleme gelmesi gerekiyor. Sinirlenmemek elde değil, herkes nova bekletiyor. Dropların eşit dağıtılması çok güzel bir güncelleme olur, keyifle gireriz en azından. Nttgame'in acilen bu konuya el atması gerekmektedir.

Senior Member
    droplarin esit dagitilmasi durumunda da iceri girip afk kalacak cok fazla insan olacaktir. bu etkinlik olmadi, 16. sene etkinlikleri sadece birer fiyaskodan ibaret.

- 3 gunluk vip key / peri / magic bag hediyeleri: embesil gibi bebek ejderha öldurup 10 tane sogan cikarmaya calistik. (dc pre olmasina ragmen her bir karakterim icin ortalama 1 saat surdu 10 tane sogan toplamak)
    - ultima: denemedim bile, youtube'da birkac video izledikten sonra bitirlemeyecegi kanaatine vardim (yaniliyor olabilirim, denemedim dedigim gibi)
    - kule savaslari: girmesi koca bir dert, girince partideki adamlarla mucadele etmesi bir dert. herkes cakal herkes son vurus bekliyor ve kuleler dusmus millet olmus kimsenin umrunda degil cunku pasalar onlarca karakterle giriyorlar cete olduklari icin.

bir de tum bunlarin ustune, bu konuyla alakasiz da olsa, yurtdisindaki oyuncularin baglanti problemleri eklenince (malesef ben de yurtdisindan oynuyorum) muhtesem bir etkinlik oldu.

tek artisi gorevlerin sifirlanmasiydi fakat zaten neredeyse her sene yapilan bir sey oldugu icin bu pek de kiymeti yoktu (kisin tekrar sifirlanmayacagini varsayarak yaziyorum, konuyla ilgili bir arastirma yapmadim). hos, yukarida dedigim gibi gorevlerin sifirlanmasi da dcler sebebiyle kaybettigimiz expi kazanmamiza yaradi sadece, bizi artiya gecirmedi nötrde tutmus oldu sadece

tesekkurler nttgame/mgame. umarim cok yakin bir zamanda oyuncularinizi yakin gelecekte yayimlanacak olan malum oyuna kaptirirsiniz da, yok olur gidersiniz.

Senior Member NeedB's Avatar
    Kule savaşları NPC'sinin tespit edebildiğim JR hatası verdiği saat dilimleri.

https://hizliresim.com/WQgbU6

20:20 - 21:00 arası
    21:20 - 22:00 arası
    22:20 - 23:00 arası
    23:20 - 00:00 arası
    00:20 - 01:00 arası

06:20 - 07:00 arası
    07:20 - 08:00 arası
    08:20 - 09:00 arası
    Last edited by NeedB; 09-05-2020 at 06:09 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Kule savaşları NPC'sinin tespit edebildiğim JR hatası verdiği saat dilimleri.

https://hizliresim.com/WQgbU6

20:20 - 21:00 arası
    21:20 - 22:00 arası
    22:20 - 23:00 arası
    23:20 - 00:00 arası
    00:20 - 01:00 arası
    07:20 - 08:00 arası
    08:20 - 09:00 arası
    bununla ugrasmak senin isin degildi kardesim bir dunya gm varken. ama helal olsun, emege saygi.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by ferlibas View Post
    bununla ugrasmak senin isin degildi kardesim bir dunya gm varken. ama helal olsun, emege saygi.
    Her kapalı olduğu saatte küfürler havada uçuşmakta. En azından okuyanların bilgisi olur boşa sinirlenmez diye yazdım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kebosa View Post
    Kule savaşlarında ödüllerin eşit dağıtılması ve etkinliğin rekabet olmadan geçmesi iyi bir öneri değil. Bu son vuruş yaparak rekabet oluşturabiliriz anlamına da gelmiyor. Bunun yerine en çok verilen hasar sıralamasına göre ödül verebilir.
    ben de aslinda bunu anlatmaya calistim, item level vs farki olmadigindan iceride herkes esit oldugundan oturu odullerin hemen hemen esit dagilmasi gibi bir durum ortaya cikacaktir ve bu sekilde afk birakmanin da onune gecilecektir.

ama zaten cok sey istedigimizin farkinda sanirim herkes.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Kule savaşları eşitliği sağlamak için şöyle yapılabilirdi. Yine 11. stageden sonra moblardan drop çıksın ancak son vuruşa jewel vermesin çıkan mob sayısı / etkinliği bitiren kişi sayısı ve 1 level karakterlerin girmemesi en azından 70 lvl+ olmalıydı.

Junior Member
    Jeweller adaletsiz dağıtılıyor. 3 kişilik arkadaş grupları aynı anda sırayla nova patlatıp 150 şer taş alıyorlar , tek giren benim gibiler nova saklasada 70 taşla çıksa şükrediyorlar. Ice shot skilli hala mp sattından etkileniyor. Bu event ya çarşamba gecesi tamamen kapatılsın yada droplar eşit dağıtılsın, belki mobların canı birazdaha arttırılıp kazanmak iyice zorlaştırılabilir. (günde 2-3 gb kasılması anormal ekonomiyi bozmaya başlayacak)
    Şu andaki haliyle kavga etmekten sıkıldım,herkes birbirine küfrediyor. 70+ sınırda olmalıydı bence. Çarşamba gecesi lütfen düzgün bir patch atın .

Kule savaşı 1 level karakterler tarafından açık ve net suistimal ediliyor. 70+ yapın, hiç yoksa 59+ yapın. 1 level nedir, açık ve net suistimal ediliyor.
    Last edited by HakkiJUN; 09-01-2020 at 12:56 PM.

Kule Savaşları Hakkında;

Kule savaşının bitim tarihi olarak hangi gün belirlenmiştir.

Yukarıda yazan "NedB" nickli arkadaşın da belirttiği saatlerde gerçekleşmekte olan Jr hatalarının giderilmesi konusunda ve "HakkiJUN" nickli arkadaşın etkinliğe lvl sınırlaması getirilmesi yönündeki yorumlara aynen katılıyorum.