Page 9 of 19 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 188
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    an itibari ile board kapanmistir.
    Etkinliğe girişler kapatıldı mı ?

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kan_pF1tMz6X View Post
    Etkinliğe girişler kapatıldı mı ?
    Draki kutusu alinan etkinlik kapali suan
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    SABAH BEKLENMEYEYDİ İYİYDİ :d
    JustInTime

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bileydim bende rogue yerine mage ile girerdim dün, foruma az bakınca böyle oluyor ama dün oyundaki bütün şansımı kullandım sanırım.

rogue char ile 2 tur girdim 1 kutu alıp kırdım, sonuç bu. görünce şok oldum telefonla çekip arkadaşa yolladım

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Misal bu event cz de olsa 50x party kill e old draki box 100 kill e superior box gelse ve günde 3 defa yapıla bilse oyuncular pk atmanın tadına varırken birde bişeyler elde etse ne kadar güzel olurdu değil mi NTT bey
    @khenarth

Senior Member
    Quote Originally Posted by Reis0fS00N View Post
    Misal bu event cz de olsa 50x party kill e old draki box 100 kill e superior box gelse ve günde 3 defa yapıla bilse oyuncular pk atmanın tadına varırken birde bişeyler elde etse ne kadar güzel olurdu değil mi NTT bey
    @khenarth
    aynen ya bende dıyordum cz gidip 100 mılyarlık karakterle np kastırayım .Niye düşünememişki yapımcılar bunu.16 yıl etkınlığı 50 mılyar ustune np kastırma etkınlığı olsun sende haklsıın

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Pk yok diye ağlarsınız sonra pk içeren etkinlik olunca ödünüz kopar güvenli bölgede free gb kasmak olunca hepiniz yılansınız bir öneri sadece bu dostum olsa fena olmazmıydı ne zaman pk atıp bir getiri elde ettin mesela birde böyle düşün

Senior Member Vrij's Avatar
    Dün mage kendisi partyde dedi, 1200 gem kastım bu id den diye
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Reis0fS00N View Post
    Pk yok diye ağlarsınız sonra pk içeren etkinlik olunca ödünüz kopar güvenli bölgede free gb kasmak olunca hepiniz yılansınız bir öneri sadece bu dostum olsa fena olmazmıydı ne zaman pk atıp bir getiri elde ettin mesela birde böyle düşün
    Oyunun pk sının içine eden sizin gibiler zaten .Sırf ego kascaksınız dıye bir sanal çubuğa 100 mılyar değer biçiyorsunuz sonra pk yok diye sızlanıyonusunuz.Napalım kardeşim ezik pk sımı bıraktınız.Ardreamda ezik pk eventinde bile yan çar açıp +10 ları getirendensin sende belki ne beklıyorum ki senden .

Yapsınlar o zmn cz yi herkesin ap defans eşit item fark etmiyor getirsinler pk event yoksa size keyif kastırmak gibi bir event umrumuzda olmaz

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bak güzel kardeşim eşit itemde olsa ben oyunu zevk için oynuyorum gelir elde etmek için değil imkanım var gücüm var yapıyorum farm siz ve sizin gibi ekmekçi tayfa bu ımkana erişşe bizi bırak bowla sokmayı cz den kovarsınız istiyorsunuz ki ekmek elden su gölden olsun kasayım uzayayım. Direk ben aylıkk 10k cash cekiyorum 10k sen nabıyosun oyun için benden cok katkın mı var tabiki ben isteyeceğim hakkını verdiğim şeyin karşılıgını almayı