Page 16 of 19 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 188
    Senior Member
    kule savaşı bu hafta kapanıcakmı mod gm arkadaşlar ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    kule savaşı bu hafta kapanıcakmı mod gm arkadaşlar ?
    Aksi bir durum olmaz ise 10 Eylül'den sonraki bakımda kapatılacaktır. Eğer uzatılması söz konusu olur ise duyuru olarak sizlerle paylaşılır.

Senior Member
    16. Yıl dönümü etkinlikleri ne zaman bitecek?

Senior Member
    Teşekkürler rift sayesinde pt arkadaslarimdan hayatimda duymadigim kotu sozler hayatimda isitmedigim orjinal laflar duyuyorum (33 yasindayim )

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Arasibbbb View Post
    16. Yıl dönümü etkinlikleri ne zaman bitecek?
    Merhaba,

Uzatılma veya farklı bir durum olmaz ise 10 Eylül'de yapılacak olan bakım ile etkinlikler sona erecektir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 33salem33 View Post
    Teşekkürler rift sayesinde pt arkadaslarimdan hayatimda duymadigim kotu sozler hayatimda isitmedigim orjinal laflar duyuyorum (33 yasindayim )
    adamlar 1 tur önce birlikte girmişler kavga etmişler, yan charlarla girdikleri 2. turları bana denk geldi, istisnasız 20dk birbirlerine sövdüler. hemde öyle fantastik cümleler kuruyorlar ki

Senior Member
    bi tane gm gelsin siriusta normal bi karakterle girmeye calissin su etkinlige. aklim almiyor arkadas, nasil eski ve kullanici sayisi dusuk olan sunucularla yeni sunucular ayni kefeye konulup 7 parti siniri getiriliyor (5'ti bi de lutfedip 7'ye cikardilar).

nasil 16. yil dönumu, nasil kutlama etkinligi bu aklim almiyor. bi etkinlige girmek icin 1 saat npc'ye tiklanir mi arkadas ya?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ferlibas View Post
    bi tane gm gelsin siriusta normal bi karakterle girmeye calissin su etkinlige. aklim almiyor arkadas, nasil eski ve kullanici sayisi dusuk olan sunucularla yeni sunucular ayni kefeye konulup 7 parti siniri getiriliyor (5'ti bi de lutfedip 7'ye cikardilar).

nasil 16. yil dönumu, nasil kutlama etkinligi bu aklim almiyor. bi etkinlige girmek icin 1 saat npc'ye tiklanir mi arkadas ya?
    altar vega destan rosetta da kuleyi 6 saat bitirdim tek sirius da 2.5 saat vakit harcadım. ARTIK zaman kalır ise giriyorum sirius da akıllandım TEK BASINA isen zaten GİRMEN zamanınıza yazık

Senior Member
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    altar vega destan rosetta da kuleyi 6 saat bitirdim tek sirius da 2.5 saat vakit harcadım. ARTIK zaman kalır ise giriyorum sirius da akıllandım TEK BASINA isen zaten GİRMEN zamanınıza yazık
    asla giremiyosun, girsen de ceteye denk gelme ihtimalin cok yuksek. kufurler havada ucusuyor. tek kelimeyle igrenc bir durum.

Senior Member
    Şu etkinliği 1 İD 1kere girme şekline getirsenizde böyle saatlerce sıra beklemesek... herkes yna çar açmış 1level yığılmış kimse görmüyormu ?