Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Thumbs up Hesabım Hakkında

Merhabalar,
    Yaklaşık 3 haftadır doğru düzgün oyuna bile girmiyorum ve girdiğimde karakterimi hapisde görüyorum.
    Ticket attığımda ise aldığım cevap illegal program kullandığım.

1 - Bilgisayarımda hiçbir program bulunmamakla beraber sadece Knight Online oynuyorum.
    2- İllegal program ise en azından neyse onu söyleyin o program neyse sileyim ki tekrar hapse düşmesin karakterim.
    3- Bunun ispatını bize sunarsanız daha adil bir nokta olur.
    4- Bu hapise atılma konusu premium bitince olması ne kadarda tesadüf değil mi ?
    5- Atılan Ticket cevabınız bile pek inandırıcı gelmedi, daha net olmanızı bekliyoruz.

Bu konuda daha net ve neyse onu belirtmeniz. Suçumuz var ise zaten çekeriz yoksa boş yerede insanlara para verdirmeye hakkınız yok.

Teşekkür Ederiz...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

İtirazlara sunulan kanıt tamamen inisiyatif durumuna bağlıdır ve paylaşılma zorunluluğu yoktur. Bununda mantıklı sebepleri bulunuyor; en basitinden sunulan kanıt üzerinden geliştirebilecek ek önlemlerin alınması gibi.

Buna rağmen yapılan işlemde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz. Fakat bunu yaparken birden fazla bilet göndermeyiniz, spam yapmak ceza almanıza sebep verebilmektedir.