Results 1 to 7 of 7

hesabımdaki tüam paralar çalınmış

herkes selam
    bu gün hesabıma girdim, charı folkta görünce anlamsız geldi (hiç gitmediğimden). sonra baktım ki paralar gitmiş. sizlerden ricam şudur ki benim hesaptan kime trade atıldıysa bunu bana bildirmeniz. mümkünse iadesi değilse bunu benden çalanlardan da silinmesi.O kadar emek gitti boşa. bilet atacaktım hiç bir uygun yer bulamadım. lütfen yardımcı olur musunuz.
    tşk ler

Senior Member enezx's Avatar
    Bilet gönderirsen hesabı soyan kişiler takip edilip hesapları ceza alıyor banlanıyor. Ama sana itemler geri gelmiyor malesef. Eğer banlanmalarını istiyorsan bilet gönderip şikayet edebilirsin.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

bilet gönderdim az önce , ama adamı banlasında aldıklarını başka yerede aktarsa onları yinede silsin, yoksa bi anlamı olmaz ki. bu oyununun bu konuda adaleti yok. normal olmayan durumlar apaçık ortada iken itemleri vermemek de oyunun normal olmamasından kaynaklı. çaldırmasaydı diyip geçerler muhtemelen... bu zamanda pc yi kollamak o kadarda kolay değil herkes biliyor. itemlerde oyunda onların olsun ...ben için bu kadar zaten daha da oynamam. sadece cvp bekliyorum.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Bilet gönderirsen hesabı soyan kişiler takip edilip hesapları ceza alıyor banlanıyor. Ama sana itemler geri gelmiyor malesef. Eğer banlanmalarını istiyorsan bilet gönderip şikayet edebilirsin.
    yazdığın için tşk ederim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu gibi durumlar genellikle hesap paylaşımından kaynaklanıyor. Hesabınızı kimseyle paylaşmayın ve OTP sistemini aktif kullanın.

Biletinize gelecek cevabı bekleyin ve biletinizi güncellemeyin.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bu gibi durumlar genellikle hesap paylaşımından kaynaklanıyor. Hesabınızı kimseyle paylaşmayın ve OTP sistemini aktif kullanın.

Biletinize gelecek cevabı bekleyin ve biletinizi güncellemeyin.
    hesap ıd şifre paylaşmam söz konusu değil ama bunu çalabilecek olanlar için yeterince korundun mu dersen ; sanırım hayır, sonuç ortada.

bu da bilet sonucu: geçmiş olsun... neyse artık sebep oldu. insan gibi oynayan tüm arkadaşlara ii eğlenceler. Ama oyun hırsızları , koxpları, macroları ...
    bana neden olmuyo sende bişey var diyene cevabım; benim de ilk defa hesabım soyuluyor... zaten bir defa olması da yeterli.

Tarihinde Gönderildi: 12-08-2020 / 10:26
    Merhaba,

Üzülerek belirtmek durumundayız ki eşya restorasyon işlemi yapmamaktayız. Hesap güvenliği için birçok önlem ve uygulama geliştirdik ve duyurduk. Lütfen hesap güvenliğiniz için bu uyarıları dikkate alınız:

Lütfen unutmayınız ki tüm eşya restorasyon işlemleri ile ilgili NTT GAME son kararı verme hakkına sahiptir ve eşya restorasyonu yapma garantisi hiçbir zaman yoktur.

Bu gibi durumların tekrar yaşanmaması için;
    *Oyuna giriş yapmış olduğunuz bilgisayarınızın güvenliğinden emin olunuz (Güvenmediğiniz uygulama veya programların, hile programlarının kurulumunu gerçekleştirmeyiniz). Bilgisayarınıza tamamen format atmanızı tavsiye ederiz.
    *Mail adresinizi ve şifrenizi en kısa zamanda değiştiriniz.
    *Hesap veya mail adresi bilgilerinizi paylaşmayınız.

Hesap hareketlerine dair dökümler bilgi gizliliği kanunları ve kuralları nedeni ile oyuncular ile paylaşılmamaktadır.

Hırsızlık hakkında suç duyurusunda bulunduğunuz takdirde Savcılık tarafımıza resmi talep oluşturarak kayıtları bizlerden talep edebilir.

Yaşadığınız kayıp için üzgünüz.