Results 1 to 8 of 8

Thread: Küfür Edenler

Junior Member

Küfür Edenler

Selam herkese. 2 dir aynı şey oluyor. Oyunda çocuk mu dolu yoksa kendini bilmeyen densiz mi dolu anlamış değilim. Bdv de yenildik diye, adam ölüyor diye, yok ben oynayamıyormuşum diye, heal atmamışız diye ana avrat küfür ediyorlar. Küfür ediyor birde gülüyor yaptığı şey için. Yokmu bunun çaresi bu küfür edenler için ne yapabilirim. Hangi bölüne bildirmemiz lazım .Teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Kanıtlarınızı kurallara göre oluşturmalısınız.

Daha önce yazdığım kalıp mesajımı alıntı olarak paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Şikayet konularınızı Cheat Reports bölümüne yapmalısınız. Herkese açık forumun genel bölümlerinde bu tarz konu açmak yasaktır.

Uygun olmayan dil kullanımları gerçekleştiğinde tüm yazışmaların eklendiğine, görseli kırpmadan tam ekran olacak şekilde,

"-" tuşuna iki kere basarak oluşturulan KSC'de sağ altta sarı renkte tarih, saat bilgilerinin yer aldığına,

Sağ üstte sunucu isminin göründüğüne dikkat etmelisiniz. Print Screen ile ekran görüntüsü çekilmemelidir.

Eğer bunlara dikkat etmezsiniz raporlamanız değerlendirilmeye alınmayacaktır. Yazışmanın sadece ilgili kısmını alıp raporlama yapılmamalıdır. Tüm yazışmalar eklenmeli ki sohbetin nasıl geliştiği takip edilebilsin. Ortada bir kışkırtma da olabilir. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.

Eğer bunlara dikkat etmezsiniz raporlamanız değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Ek olarak, küfürlü konuşanlara oyun içi sessizlik cezası veriliyor ve her suç işlediğinde süresi katlanıyor. 3 gün, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve süresiz sessizlik cezası uygulanmaktadır.

Junior Member
    Yanlış yere konu açtığım için kusura bakmayın. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sHoOteRX View Post
    Yanlış yere konu açtığım için kusura bakmayın. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
    Rica ederim.

İyi oyunlar dilerim.

Kufur ve hakaret eden icin ticket atttim geri donus veya ne ceza aldigini nasil ogrenebilirim

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jwinceJRcshj View Post
    Kufur ve hakaret eden icin ticket atttim geri donus veya ne ceza aldigini nasil ogrenebilirim
    Ticket; destek bileti demek oluyor. Şikayetlerinizi Cheat Reports bölümüne konu oluşturmanız gerekiyor.

Raporlama konusu var ise, ilgili konuyu takip etmeniz yeterli olacaktır. Konular yanıt verildikten belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Arşiv bölümüne taşındıktan sonra konunuzu göremezsiniz.

Saat 23.00 olmadan, konuları takip etmekte fayda vardır. 23.00'den sonra konular arşive taşınmaya başlanıyor. Eğer yoğunluk var ise gün içinde birden fazla kez arşiv taşınması olabiliyor.

Bilginize

banımı acarmsınız aksama savasa giricem yardımcı olursanız sevınırm

haksız yere 1 gün ban yedim

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by TuqaY1628 View Post
    haksız yere 1 gün ban yedim
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.