Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Konularım silindi sandım

Biz bişey yapinca çat mute ban biz şikayet edince konular siliniyor ????????????????????

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Açtığın konular silinmedi, hemen 2 aşağıda sadece başlık kısmı değiştirildi. Bu arada hile bildirim konusunda sana bir link ileteceğim, onu dikkatlice okursan ve uygularsan raporladıkların ceza alabilir.

Detaylı bilgi için konuyu dikkatlice okuyunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesabınızı kontrol ettiğimde konularınızın silinmediğini görüyorum. Sadece son açılan konunun başlığı değiştirilmiş.

Forum kullanmasını tam olarak bilmiyor olabilirsiniz, profiliniz üzerinden açtığınız konuları bulabilirsiniz.

Aşağıda açtığınız konuları paylaşıyorum.

Konu 1

Konu 2

Konu 3

İyi forumlar.

Junior Member
    tamam bırakın beni artık gerilmeye başladım mutemi kaldırın sw dahi istiyemiyorum çıldırmak üzeryim ne ++ alabiliyorum ne bişey adamla pazarlık yapıcam yapamıyorum deli oldum deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Junior Member
    artık all chate mute atıcam yemin ederim öyle gerildim