Results 1 to 6 of 6

Oyun içi piyasadan GB çıkarmak için alternatif bakış açısı

Herkese merhabalar;

Oyun için piyasadan GB çıkarmak için aklıma gelen biraz uçuk ama fikir niteliğinde bir paylaşım yapmak istedim.
    Oyun yönetiminin PK alanlarını yüksek öncelikli tuttuğuna hepimiz tanık ve şahidiz, yıllardır alıştığımız bir sistemin dışına çıkıp PK alanlarında haftanın belirli günleri kullanıma açık olabilecek , sadece sundireste satılan Transformation Scrollar (TS) basılsa nasıl olur ? Non Trade ve sadece haftanın 1-2 günü kullanılabilecek olan TS ler ile Pk alanlarını düşünebiliyor musunuz ? 50K dan bile satışa sunulsa gelen absürt güncellemelerden daha faydalı olacağını düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim sağlıcakla.

(Bu sadece bir fikir ve görüştür)

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Merhaba !
    Düsünüyorum ve o kadar sacma görüntüler geliyor ki gözüme...
    pk alaninda Ts no no no no
    serverlardan yeterince para cikisi oluyor,özellikle son güncellemelerden sonra fazlasiyla cikis ama az giris oluyor...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Hera scler tekli olarak cz ve ardream da 5m den satılabilir

Bir npc eklenir tekli buf ac atak dex str vb sadece bunlar satılabilir

Senior Member
    Oyundan gb çıkarmak için sundireste macro satılmasını istemekten tek farkı isteğin yanina koyulmuş bir gülme emojisi

Senior Member
    neden oyundan gb çıkartılmasını istiyorsun 7/24 slotu tutanlar için genienin kaldırılmasını istemek daha doğru olur coins o kadar kısılmışki premiumsuz oyna bakayım diyen yeni oyuncular bu yüzden oyunu oynayamıyor ilerleme kaydedemiyor ve oynu bırakıyor