Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member

Lightbulb Kur sabitleme veya kalıcı pus indirimi.

Şuan 1 dolar 7.31 TL etmekte. Pus almak imkansıza yakın olacak. Sadece pathos + bahamut için 1249 Cash çekmeniz lazım. Bu soruna bi çözüm gelmeli. Yoksa Knignt Online oyuncuları pussuz oynamaya alışmaya başlasınlar. Bi diğer korktugum oyun içindeki makas iyice açılacak. İnşallah yönetim sesimizi duyar. Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yazarsanız çok mutlu olurum, bu konu hakkında degişik düşünceler ve fikirler görmek isterim.

Oyun yetkilileri 400 cashın halen 5 dolar olduğunu ülkemizin dolar karşısında kötü durumda olduğunu vurguluyor ve bir çok kullanıcı bu durumu destekliyor. Bir indirim yapılması bu düşünceleriyle ters düşmesi anlamı taşıyor.
    Eğer oynamaya paranız yetmiyorsa zorlamanın anlamı ne? Bir çok online oyun var türk lirası ile alış veriş yapabileceğin şu meşhur çakma oyunu kast etmiyorum. Yakın zamanda yayın hakları satın alınan ve türk lirası ile alışveriş yapılan oyunları bi araştır. Maddi durumun yetmiyorsa bırak oynama kısacası el verdiği oyunları oyna.

İki kişi ardreama başlamanın pus maliyeti 900tl. Peri pathos valkrie dc premium. Bunun scsi var cartı curtu var ben oynamıyorum. Çoğunluk oynamazsa zaten bu indirim isteğini yapmak zorundalar. Bizler müşteriyiz bu durumuda mı biz çözücez çok saçma. Sen en iyisi bırak oyunu indirim olursa gel

Örnek
    Quote Originally Posted by ErcumentYontar06 View Post
    bu şartlar altında Türkiye'de kur sabitlenir mi sence ? 5 yıl önce 2.5 liraydı 2 yıl önce 4 liraydı 1 ay önce 6.85 di şimdi 7.30

senin paran sürekli değer kaybediyorsa bunun sorumlusu sadece ve sadece yönetenlerin.

adamalar enayi mi indirim yapsın veya kuru sabitlesin ve zarar etsin ?
    Last edited by Acir; 08-10-2020 at 11:22 AM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    son 1 haftada 3-4 thread açıldı bu konuda
    consume & adapt

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    bu şartlar altında Türkiye'de kur sabitlenir mi sence ? 5 yıl önce 2.5 liraydı 2 yıl önce 4 liraydı 1 ay önce 6.85 di şimdi 7.30

senin paran sürekli değer kaybediyorsa bunun sorumlusu sadece ve sadece yönetenlerin.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by ErcumentYontar06 View Post

Zarar edeceklerine inanmıyorum bence premium ve pus itemsiz kimse kalmaz oyunda.

Senior Member
    Oyunu %95. Belkide fazlası. Türklerin oynadığı bir oyun dolara endexli olması çok saçma. İstenilirse herkesin memnun olacağı durumlar olabilir.

Senior Member enezx's Avatar
    ben olsam 10tl de sabitlerdim riske girmeye gerek yok
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    müşterisinin %95'inin türk olması hiçbir şeyi değiştirmez beyler. şunu bi anlayamadınız gitti. dolar rezerv paradır, tüm rezerv paraların 3 de 2'sini oluşturur. biraz ekonomi araştırın. adamların ürettikleri çamaşır ipi değil, her ne kadar nostalji olsa da mmorpg bir oyun.

Senior Member
    Yaptırım istiyorsanız PUS çekmeyeceksiniz başka çaresi yok. Bunu söyleyen bir tek ben de değilim, Instagram soru cevap etkinliği sırasında DeaconFrost'a da sorulduğunda bu şekilde cevap verdi. Adam daha ne desin ne yapsın bilmiyorum her şey o kadar açık ki. Mali tablo sürekli olarak mgame e yollanıyor sonuçta, oradaki düşüşü oyuncu sayısındaki azalışı pus satışındaki azalışı gören mgame buna çözüm getirmek ZORUNDA kalacak. Ben full pus oyun oynamak için gb nin en değerli olduğu serverlarda bile ayda 12 GB kasmalıyım. PK ları full sc atmadan hem de. Ben farm yapıyorum dolar benden daha fazla farm yapıyor bu şekilde olmaz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu konu hakkında forumda çok fazla konuştuk. Dolar 2 lira olduğunda da konuştuk, 7 lirayı aştı hâlâ konuşuyoruz ve ekonomi bu şekilde gittiği sürece daha çok konuşuruz gibime geliyor. Kur sabitleme deniliyor, kimisi 3 lira diyordu kimisi 4 lira diyordu kaç liraya sabitleyeceksin? Eğer firma ilk zamanlar 3 liraya sabitleseydi makas yine açılacaktı. 4 lira yapsaydı yine makas açılacaktı. 7 liraya sabitlese yarın 10 lira olmayacağının garantisi yok.

Oyunu kimin oynadığının önemi yok, parayı kime ödediğinin önemi var. Güney Koreli firma elbetteki dolar üzerinden çalışacaktır. Şu anda ne yazık ki Tl para birimini hangi ülkenin para birimine çevirirsek çevirelim ortaya çok kötü bir tablo çıkıyor. Sabit kur seçeneğinin çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum yerine kalıcı paket halinde indirimli pus eşyaları gelse daha iyi olur diye düşünüyorum.

Elbette bunlar benim şahsi fikrimdir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.