Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
    Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Colony Zone haritalarinin belli yerlerine town'a isinlanma istasyonlari konulabilir, en azindan oraya kadar kacmasi gerekmeli birinin. Town mekanigi PK'ya yakismiyor.

Bir mobdan hasar aldiginizda oyundan cikmak icin birkac saniye beklemeniz gerekirken PK'nin ortasinda town atilabiliyor olmasi garip.
    Town atılmaması saçma olur. Town atılsın ama 3-4snlik veya daha fazla süreli bir animasyonla olsun. Mesela LOLdeki gibi olabilir.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Town atılmaması saçma olur. Town atılsın ama 3-4snlik veya daha fazla süreli bir animasyonla olsun. Mesela LOLdeki gibi olabilir.
    Yaniiiii ben towna isinlanma istasyonlarinin bu oyunun ruhuyla daha uyumlu olacagini dusunuyorum ama bu da olabilir tabii ki. Simdikinden cok cok daha mantikli.

çok saçma çıplak bir okçu istediği her karakteri kanser edebilir boş boş öneriler

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Descent iptal olucaksa townda iptal olsun.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    mage ve priest gate skilli gibi yapacaksın, el düşme oranı magedeki gibi olacak ama

Senior Member enezx's Avatar
    Gate skili çok mantıklı. Town atınca süre de eklenebilir aslında. Gidecek olan 50 np olsun yapacak bir şey yok
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Toen atma sistemi çok kötü PK olumsuz etkiliyor. Birçok şey yapılabilir ama malesef sembol ekle, npc coin eşya, drop değiştirme, görsel değişim gibi bana göre anlamsız güncellemelerle uğraşıyorlar.

Üst komşudan dairenize su sızıyor. Tavan mahvolmuş her yerden su sızıyor. Üst komşunuz ise sizi dikkate bile almıyor yeni mobilyalar alıyor, badana yaptırıyor. Bu durumda nttgame gmleri modları ne yapar?

Senior Member
    Ne oldu farmerları kesemiyor musunuz?

Senior Member
    Town atma süresi uzatıldığında pkya katkısı nasıl olacak beni aydınlatabilir misiniz? Town atmanın mantığı karşıdaki adamı/adamları kesemem diye düşünmek. Bana kolay np istiyorsunuz gibi geldi de.

Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Town atma süresi uzatıldığında pkya katkısı nasıl olacak beni aydınlatabilir misiniz? Town atmanın mantığı karşıdaki adamı/adamları kesemem diye düşünmek. Bana kolay np istiyorsunuz gibi geldi de.
    Niye kolay np olsun? Towndan kalkıyorum np kasmak için karşı ırkın troll slotuna gidiyorum, adam town atıyor. Herkes bowlda pk atmak zorunda değil. Sırf bu town olayları yüzünden slot basma pkları daha az oluyor, bu da pkyı olumsuz etkiliyor.