Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 53
    Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    Anlık reaksiyon skillerine animasyon eklenmemesi taraftarıyım fakat town bir skill değil ve bir efekti olsa , hatta el düşse daha iyi olur diye düşünüyorum.
    En azından CZ bölgesinde.
    TAKKKKK diye town atabilen varmi acaba ? karmasada at bakalim town 10 denemede kac tanesinde town atabileceksin...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Town atmaya kısıtlama gelmesini bende destekliyorum

Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Sen kesebilesin diye trolldeki adam in hostese ve sundirese yürüyerek gidecek yani..
    Pk isitiyorsan bowlda dene, yok orda gücün yetmiyorsa ve illa keseceksen, trollerin sağında orc village var gir oraya her iki irkada benzeyen mob lar var onları kes tatmin olursun.Tahminimce tam dişine göre.
    Niye oralar CZ değil mi? Bu farm yapan kesilmez mantığına nasıl eriştiniz beni de aydınlatır mısınız?

Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Türkçe alt yazısı town atmak kaldırılsın diyorsun yani

Adam zaten damage almasa neden town atsın, 3sn damage yemiycekmiş te müzik ve animasyon eşliğinde göbek dansı fln yapcakmış ta dans bitince town şıkkı açılcakmış ))

Asıl town atmak kolaylaştırılsın,
    town atmaktan şikayet edenler hep ezik kesen binlerce TL yatıyrıp parasını çıkaramayan tipler oluyor.
    Böylece 'TL yatırmayın, siz de yasal oyuncular gibi oyundan kazandıgınızı harcayayarak bişiler edinin oyunda', mesajı verilmiş olur, good yanii.

Bu TLcilerde akıl olsa zaten 3 asas bir okçuyu kovalamaz, okçu benim bu arada, kale kapısında soteye mi derler yatmış 2-3 asas peşime takılıyor. Ben de zaten onları oradan uzaklaştırmak için yemliyorum, ki partyi içeri girebilsin. çünkü bunlar seni taa kendi kalene kadar kovalar Tl o kadar akıllarını baştan almış. o rogue ben rogue aynı LF var nasıl yakalıyacak, diyorum bu okçu kovalayan asaslarda hiç akıl yok, ya da LF den hızlı bişileri vardır belki, olmza olmaz deme bir sürü kripto kxper var
    Altar serverinde 2 aydır sadece eventlere girerek dizdiğim bir LR magem var, bazen tek başıma bazen yanıma 1-2 kişi daha alıp slotları basıyorum. Gücüm buna yetiyor, CZ kocaman bir harita, sadece bowlda pk atılacak diye bir kural yok.

PK alanlarında town atmak bu kadar kolay olmamalı.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    town atmak magenin gate skilli gibi olsun ortalık şenlensin. adam vururken millet mage gibi halay çeksin biraz eller aşağı yukarı paso

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    town atmak magenin gate skilli gibi olsun ortalık şenlensin. adam vururken millet mage gibi halay çeksin biraz eller aşağı yukarı paso
    "town atarken elimi düşürüyolar yaw" derler bu sefer
    consume & adapt

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Town atmaya kısıtlama gelmesini bende destekliyorum
    Neden?
    Warriorların decenti de kaldırılsın o zmn adamı tam kesces kaçıyor elimizden he?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    TAKKKKK diye town atabilen varmi acaba ? karmasada at bakalim town 10 denemede kac tanesinde town atabileceksin...
    10 larca adam var town makrosu yazan sen diyorsun ki tak diye town atabilen var mı.
    Gel Altar CZ ye sana tek tek göstereyim , kanıt olarak adama sadece db atacağım. Bak bakalım nasıl town atıyor saniyesinde.

Quote Originally Posted by Errico View Post
    Akıl vermek gibi olmasın ama çok seri town makroları var. Millet kalkanı bile makroyla takıyor.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Eşyasız farmcıları ellerinden kaçıranların isyanı gibi geldi bana.
    I am a normal guy who wants a normal life.