Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53
    Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Niye kolay np olsun? Towndan kalkıyorum np kasmak için karşı ırkın troll slotuna gidiyorum, adam town atıyor. Herkes bowlda pk atmak zorunda değil. Sırf bu town olayları yüzünden slot basma pkları daha az oluyor, bu da pkyı olumsuz etkiliyor.
    Sen kesebilesin diye trolldeki adam in hostese ve sundirese yürüyerek gidecek yani..
    Pk isitiyorsan bowlda dene, yok orda gücün yetmiyorsa ve illa keseceksen, trollerin sağında orc village var gir oraya her iki irkada benzeyen mob lar var onları kes tatmin olursun.Tahminimce tam dişine göre.

Senior Member Vrij's Avatar
    Adamı 2dk kovalıyoruz adam çekiyor ücra köşeye şlah 1 salisede town atıyor.

Önerim şudur: CZde town atmaya 2-3snlik bir animasyon sistemi gelebilir. Yerinde sabit kalarak char belirli bir animasyon eşliğinde 3sn hasar yemezse o şekilde town atabilir. Bu şekilde daha canlı bir pk ortamı oluşacağı görüşündeyim.
    Türkçe alt yazısı town atmak kaldırılsın diyorsun yani

Adam zaten damage almasa neden town atsın, 3sn damage yemiycekmiş te müzik ve animasyon eşliğinde göbek dansı fln yapcakmış ta dans bitince town şıkkı açılcakmış ))

Asıl town atmak kolaylaştırılsın,
    town atmaktan şikayet edenler hep ezik kesen binlerce TL yatıyrıp parasını çıkaramayan tipler oluyor.
    Böylece 'TL yatırmayın, siz de yasal oyuncular gibi oyundan kazandıgınızı harcayayarak bişiler edinin oyunda', mesajı verilmiş olur, good yanii.

Bu TLcilerde akıl olsa zaten 3 asas bir okçuyu kovalamaz, okçu benim bu arada, kale kapısında soteye mi derler yatmış 2-3 asas peşime takılıyor. Ben de zaten onları oradan uzaklaştırmak için yemliyorum, ki partyi içeri girebilsin. çünkü bunlar seni taa kendi kalene kadar kovalar Tl o kadar akıllarını baştan almış. o rogue ben rogue aynı LF var nasıl yakalıyacak, diyorum bu okçu kovalayan asaslarda hiç akıl yok, ya da LF den hızlı bişileri vardır belki, olmza olmaz deme bir sürü kripto kxper var
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Town komple iptal edilip her karaktere gate eklenebilir ama descent için de çalışma yapılmalı mage blink skilli ile aynı cd ye sahip olmali

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    saldırı altındayken 3-5 saniye town atamamak en akılcı çözüm olur. town olayı pk'nın kanayan yarasıdır.

Banned
    O kadar çok bilgim yok ama curesi pot kitapı wolfü vsvs. bitmiş silahı körelmiş durab sıfıra düşmüş eleman da tovn atamaz bu durumda.
    Bu durumda size kolay NP olsun istiyorsUnuz.
    Tovn atmaya dokunmayın pls.
    NP kasmak istiyorsanız gidin bowl.
    Herkes ezik playerin sırtına çıkmış inmek nedir bilmiyorlar.
    Zaten ezik olan playerin yakasından bir düşün.
    Last edited by ZAAAA5555; 08-10-2020 at 01:18 PM.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    mage hariç diğer joblara böyle saçma bişey getirilmesi güzel olur.
    kafalara bak pırıl pırıl.

Senior Member Losento's Avatar
    Light Feet'e de animasyon gelmesi lazım öyle şlah diye bir anda hızlanıyorlar. Şöyle 2-3 saniyelik bir animasyon olsa tadından yenmez.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Colony Zone haritalarinin belli yerlerine town'a isinlanma istasyonlari konulabilir, en azindan oraya kadar kacmasi gerekmeli birinin. Town mekanigi PK'ya yakismiyor.

Bir mobdan hasar aldiginizda oyundan cikmak icin birkac saniye beklemeniz gerekirken PK'nin ortasinda town atilabiliyor olmasi garip.
    diyorum herzaman bizim Turklerin zekasini anlayabilecek zekada millet yok dünyada ...nerede ilginc/ tuhaf fikir var bizde..
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Niye kolay np olsun? Towndan kalkıyorum np kasmak için karşı ırkın troll slotuna gidiyorum, adam town atıyor. Herkes bowlda pk atmak zorunda değil. Sırf bu town olayları yüzünden slot basma pkları daha az oluyor, bu da pkyı olumsuz etkiliyor.
    nasil olumsuz etkiliyor ?
    adamlar daha ne yapsin herseyi cz ye tasidilar.ama yok biz doymayiz oda olsun buda olsun suda olsun birazda bundan azcikda sundan...
    hersey bitti simdi town atma sorun oldu.17 yillik KO oyunculugumda denk geldigim en kotü donem hakikatten bu dönem.bu kadar herseyden sikayetci istegi sorunu bitmeyen oyuncu baska oyunlarda bulamazsin.
    gözünü seveyim o ilk zamanlardaki ko nun
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Anlık reaksiyon skillerine animasyon eklenmemesi taraftarıyım fakat town bir skill değil ve bir efekti olsa , hatta el düşse daha iyi olur diye düşünüyorum.
    En azından CZ bölgesinde.