Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by sugarwet View Post
    Bu dedikleriniz olsa piyasada wariyor kalmaz. En fazla push çeken Klas mage gibi sw sc basıp pk atmıyor. Masrafı çok.
    Attack sc, mage de işe yaramıyordu, mage özel attack sc çıktı bütün mageler çekiyor!? Ve artık 1 parti mage partiler cz de kabul edilebilir parti oldu ve hepsi artık buff hatiç(priler undy atıyor) onun dışında full sc basıyorlar aç yayınlara veya videolara bak? Sc basmayanlar da tormente tek yiyor, eğer cc pri cc alırsa tek yemiyorlar sc varsa, sc varsa tora cc gelmezse tek bazen de 2 yiyorlar. İnsanlar Bu yalan eski sözlerinize değil, canlı canlı yayınlara bakarak inanıyorlar.

Ek olarak 1 paket mage attack sc,nin fiyatına 2 tane melee sc alıyon en az

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Öncelikle kalkan sorunu halledilmeli, sonrasında Scorpion Sycthe eşyasının pk alanlarında çalışmaması sağlanmalı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

+++++ kesin NERF gelmeli

Senior Member
    diğer bütün jobların zamanla nerf yiyip , warrior un neden bu kadar yüceltildiğini bunca zaman geçmesine rağmen hala anlamış değilim. umarım en kısa zamanda warrior için radikal düzenlemeler görürüz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    diğer bütün jobların zamanla nerf yiyip , warrior un neden bu kadar yüceltildiğini bunca zaman geçmesine rağmen hala anlamış değilim. umarım en kısa zamanda warrior için radikal düzenlemeler görürüz.
    Hangi karakter itemleri binlerce TL.
    Hangi karaktere warrior kadar sc gerekiyor.
    Nedenini biliyorsun zorlama işte.
    Berserker warriora nerf gelmez gelemez, onları kaybederse Mgame çok kan kaybeder.
    Last edited by Predator1987; 08-11-2020 at 01:53 PM.

Senior Member
    tl üzerinden hesap yaptığına göre ya borsacısın yada simsarısın madem böyle düşünüyorsun diğer bütün joblar warrior olarak değiştirsin kullandığı jobu bumudur olması gereken . bütün karakterlere yeteri kadar sc harcıyor bu oyunu oynayan insanlar. haa birde şu söylem var ''onları kaybederse Mgame çok kan kaybeder.'' diğer joblarda oynayan kullanıcıların birçoğunu kaybetti mgame değişen birşey olduğunu sanmıyorum . bütün joblar arasında denge sağlanması için uğraş vermek varken tabi bunlarla kafa yormakta var . TL yatırımı yapacaksanız arkadaşlar bu platform yeri değil bence . maalesef gerçek olan oyun içinde bir item için binlerce TL harcanabiliyor. ne üzücü halbuki bu oyunun amacı zevk almak eğlenmek olmalı. ben TL harcadım herkesten farklı olmalıyım düşüncesi oyunun datasına ekleneli çok oldu maalesef . iyi forumlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    tl üzerinden hesap yaptığına göre ya borsacısın yada simsarısın madem böyle düşünüyorsun diğer bütün joblar warrior olarak değiştirsin kullandığı jobu bumudur olması gereken . bütün karakterlere yeteri kadar sc harcıyor bu oyunu oynayan insanlar. haa birde şu söylem var ''onları kaybederse Mgame çok kan kaybeder.'' diğer joblarda oynayan kullanıcıların birçoğunu kaybetti mgame değişen birşey olduğunu sanmıyorum . bütün joblar arasında denge sağlanması için uğraş vermek varken tabi bunlarla kafa yormakta var . TL yatırımı yapacaksanız arkadaşlar bu platform yeri değil bence . maalesef gerçek olan oyun içinde bir item için binlerce TL harcanabiliyor. ne üzücü halbuki bu oyunun amacı zevk almak eğlenmek olmalı. ben TL harcadım herkesten farklı olmalıyım düşüncesi oyunun datasına ekleneli çok oldu maalesef . iyi forumlar
    Zengin berserker warriorlar sayesinde ayakta bu oyun. O yüzden nerf veya eşitlik beklemeyin. Ben de warrior oynuyorum ama hell blade seviyorum HB skili %400 damage olsun diye konu açtım hatta.

Senior Member
    bizim gibi gariplerin ekmeğidir dua. ne yaparsın beklemek kaderimizde var 1999 yılından bu zamana kadar görmediğimiz kalmadı bu oyunda . warriorlara ve itemlerine ilah olarak bakmak bence bu oyunu ayakta tutan . sürü psikolojisi gibi. ama buna sebep olan diger joblardan her turlu her kısımda üstün olması . ben ve benim gibilerin dile getirmek istediği denge burda olmalı. yoksa warrior oyuncusu yine gitsin tl harcasın en cok sc ceken olsun . buna hayır demiyor kimse neyse umarım beklentiler doğrultusunda en iyi kararı verecek olan yönetim en kısa zamanda adım atar .

warriro oynayin ozaman

Senior Member
    Warrior çok güçlü ve el atılması gerekiyor. Atackları ve defansları haddinden fazla yüksek.