Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member SUTCUvFatih's Avatar

Logitek vb yasaklansin

Bildiğiniz gibi donanımsal makro yakalanamiyor. Yakalanamayan bir şeyi yasaklamak da mantıklı gelmiyor. Şimdi ne kadar donanımsal da olsa 78 makro pedal hariç tüm klavye mause için belli programlar var tüm kombinasyonlarını kayıt ettiğimiz. Ben olsam piyasadaki tüm pedal ve makro klavye mouse için 1 er tane alır xincode yolardım bunları engelleyin diye. Oyun içi hapse atmasa bile takınca xincode hatası ile oyun kapanabilir diye düşünüyorum.
    "Tahammül et dediler, hangi bir zamana kadar, Ne bitmez olsa tahammül, onun da bir sonu var."

Senior Member enezx's Avatar
    Bu tarz donanımsal makro mouse veya klavyelerde hafıza özelliği olduğu için knight oynanmayan bir bilgisayar üzerinden ayarlar yapılıp knight oynanan bilgisayara takılıp kullanılabilir. Khenarth yayınında belirtmişti.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Bi yasaklansa ne güzel olur bilyonmu o zmaan gercek playerleri görürsün makro olmadan eli ayağına dolaşanları sen düşün

Senior Member NeverFree's Avatar
    Sadece piyasada logitech mi var asus logitech razer steelseries everest a4 tech vs vs Bunların hepsinde mevcut.. Kaldıki yazılım programına ihtiyaç duymayan mouselerda var

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Bu tarz donanımsal makro mouse veya klavyelerde hafıza özelliği olduğu için knight oynanmayan bir bilgisayar üzerinden ayarlar yapılıp knight oynanan bilgisayara takılıp kullanılabilir. Khenarth yayınında belirtmişti.
    Bak bende de faresi var ama nasıl kullanıyorum dersen 890 tuşlarına tek tek atama yaptım fareden bi tuşa basınca 0 da malice var onu atıyor başka tuşa basınca 9 da cure var onu basıyor. Makro değil yasak değil ama insanlar bunu farklı kullanıyor. Sonuçta bu atamayı yapabilmek için klavye mouse markasına ait programın arka planda çalışması lazım. Önce onu kapatacaksın xincode hata verecek klavye ve mouse programlarının tamamıyla cakisacak
    Sonra şu piyasadaki 78 makro pedalları alıp inceleyecek onuda kapatırsa makro kalmaz oyunda

Senior Member
    Makro mouse üreten şirketlere dava aç bu kadar dert ettiysen.

Quote Originally Posted by Predator1987 View Post
    Makro mouse üreten şirketlere dava aç bu kadar dert ettiysen.
    Ne alakası var söylediğin şey ile dediğin şeyin. Oyundaki mevcut bir sorunun çözümü neden istenmiyor. Acaba eslantta ki mageler sana mi ait?Yoksa makro olmadan nasıl oynarım diyecek kalitede mi oyunculuğun?

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    10 senedir ayni mouse kullanan biri olarak merak ediyorum,bu zamanda kaliteli bir mouseda donanimsal ozellik yok mu ?
    malum mauseun ele oturmasi lazim buda ancak kaliteli mauselarda mevcut.
    Konu bana gercekten cok sacma geliyor.Knight online yapimcisi devede kulak kalir pc malzemeleri ureten sirketlerin yaninda.
    illegal bir malzemeymis gibi yansitmak beni gercekten gulduruyor...
    mouselerin kullanimin Ko gibi bir oyunda tamamen yasak ilan edilmeside yanlis.
    insanlar istedikleri gibi TEKLI skillerini Tus atayabilirler bunda ben hicbir zarar gormuyorum...

bu arada sizin dusuncenize zit olan insanlari suclamaktan vazgecin....
    Kurian oyuncusuyum macro ihtiyaci duymam...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Quote Originally Posted by Errico View Post
    10 senedir ayni mouse kullanan biri olarak merak ediyorum,bu zamanda kaliteli bir mouseda donanimsal ozellik yok mu ?
    malum mauseun ele oturmasi lazim buda ancak kaliteli mauselarda mevcut.
    Konu bana gercekten cok sacma geliyor.Knight online yapimcisi devede kulak kalir pc malzemeleri ureten sirketlerin yaninda.
    illegal bir malzemeymis gibi yansitmak beni gercekten gulduruyor...
    mouselerin kullanimin Ko gibi bir oyunda tamamen yasak ilan edilmeside yanlis.
    insanlar istedikleri gibi TEKLI skillerini Tus atayabilirler bunda ben hicbir zarar gormuyorum...

bu arada sizin dusuncenize zit olan insanlari suclamaktan vazgecin....
    Kurian oyuncusuyum macro ihtiyaci duymam...
    Sen el ile oynarken deli gibi minör atan hiç sektirmeden skill vuran makro playerlar hakkında ne düşünüyorsun rahatsız etmiyor mu bu seni? Gerçi senin karakterin farm için uygun değil çünkü zehirlerin 5 10 vuruyor ama eslantta makro ile günde milyon milyar noah kasan insanlarda mi rahatsız etmiyor seni.

“Bir kötülük gördüğünüz zaman elinizle, gücünüz yetmezse dilinizle, ona da gücünüz yetmezse kalben buğz ediniz.” (Müslim, İman 78; Tirmizi, Fiten 11)
    BU gidişle kalple bugz edecez...

Senior Member
    çok komiksiniz ya , chaos koxp dolu chaos yasaklansın, mousenin özelliğini kötü kullanıyolar mouse yasaklansın,ftde mageler kazanıyor ft kapatılsın , toptan oyunu kapatıp gitsinler ya