Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Çok merak etmeye başladım makro klavye mouse programları yasaklansın diyince çok ses çıkmaya başladı galiba doğru yere değindim demek sandığımdan cokmus logiteck kullanan

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Sen el ile oynarken deli gibi minör atan hiç sektirmeden skill vuran makro playerlar hakkında ne düşünüyorsun rahatsız etmiyor mu bu seni? Gerçi senin karakterin farm için uygun değil çünkü zehirlerin 5 10 vuruyor ama eslantta makro ile günde milyon milyar noah kasan insanlarda mi rahatsız etmiyor seni.

“Bir kötülük gördüğünüz zaman elinizle, gücünüz yetmezse dilinizle, ona da gücünüz yetmezse kalben buğz ediniz.” (Müslim, İman 78; Tirmizi, Fiten 11)
    BU gidişle kalple bugz edecez...
    Güzel Kardesim ,Kur"an dan örnek veriyorsun ama hala igneliyici cevap yaziyorsun.sen bence önce kendindeki celiskiyi bir cöz...
    Eslanta gelince ,eslantta farm yapilacak yer kaldi mi ? sadece 2 slot half troll var oradada 6 mage macrosuz gayet rahat kesebiliyor.
    daha onceden mage oynadiysan bilirsin...
    eger kötülük görüp müdahale edilecekse bu ilk Vatanimizi saran kötülük olmali.bu süreyi sosyal medyada yayinla. burasi hic yeri degil..
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

logitek.... logiteck.... yaklaşıyorsun..........

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Markası ne olursa olsun oyuncu donanımlarını (klavye, mouse, kulaklık gibi) kullanmak yasak değildir. Yasak olan bu donanımlara makro ayarlamaktır, böyle bir durum karşısında tespit edilirseniz oyun kuralları dahilinde ceza alırsınız.

Bu donanımlara tuş atama serbesttir. Örneğin klavyede ulaşmanız zor olan 7 8 9 0 tuşlarını klavye ya da mouse üzerinde bulunan elinizin altındaki tuşlara atayabilirsiniz. Bunları otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlarsanız bu makro oluyor ve yasaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Bildiğiniz gibi donanımsal makro yakalanamiyor. Yakalanamayan bir şeyi yasaklamak da mantıklı gelmiyor. Şimdi ne kadar donanımsal da olsa 78 makro pedal hariç tüm klavye mause için belli programlar var tüm kombinasyonlarını kayıt ettiğimiz. Ben olsam piyasadaki tüm pedal ve makro klavye mouse için 1 er tane alır xincode yolardım bunları engelleyin diye. Oyun içi hapse atmasa bile takınca xincode hatası ile oyun kapanabilir diye düşünüyorum.
    Adamlar öyle bi alışmış ki makro mouse klavyelere makro olmadan wc ye gidemezler

Senior Member
    a4 tek ve lazer gibi markalar da yasaklanmalı

şaka maka karşı çıkan herkese macrocu demişin mageyim bu mouse u sadece m2 ,pot basmak için kullanıyorum herkese iftira atıp allah kitap demen bana birini hatırlattı

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Güzel Kardesim ,Kur"an dan örnek veriyorsun ama hala igneliyici cevap yaziyorsun.sen bence önce kendindeki celiskiyi bir cöz...
    Eslanta gelince ,eslantta farm yapilacak yer kaldi mi ? sadece 2 slot half troll var oradada 6 mage macrosuz gayet rahat kesebiliyor.
    daha onceden mage oynadiysan bilirsin...
    eger kötülük görüp müdahale edilecekse bu ilk Vatanimizi saran kötülük olmali.bu süreyi sosyal medyada yayinla. burasi hic yeri degil..
    Arkadaşlar konu farklı idrak edildi özellikle verdiğim örnek farklı yerlere çekildi bir arkadaşımız demişki sosyal medyada yayınla ben sosyal medya kullanmıyorum sebebi dini görüşüm değil konu da bu değil zaten. Insanları suçlamaktan bahsetmişsiniz önceki mesajıma bakarsanız bende sizler gibi 890 a malice ve cure gibi skill koyarak g300s ile kullanıyorum yani burada karalama yapmıyorum ama diyorum ki donanımsal da olsa bu makronun kayıt edilmesini sağlayan bir yazılım var ben 890 skill bar kullanmasam da oynayabilirim eğer bu tarz donanımsal yazılımlar xincode ile engel olunursa inan bana mage dostum sen Çok etkilemeyeceksin ama makrocu iptal olacak. Yalan olacak asas okçu bozacak başka bisey deneyecek yeteneği var ise eğer. Burası yeri olmadığı için çok tartışmaya girmeyeceğim. Kutsal kitabımız 1400 sene önce indirildi ve kıyamet gününe kadar geçerli olacaktır. Sadece orada yazan kelimeleri yazdığı şekilde yorumlamaniz doğru değil kötülük yanlış olduğuna inandığınız bir şeyi düzeltmek için çaba sarf etmekten bahsettiğine inanıyorum.
    Umarım farklı anlaşılmamıştır.