Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Member
    Infractions
    0/1 (15)

Forumda konusulup duzelen ne var ?

Evet arkadaşlar forumda konusulup duzelmis olan ne var . Ciddi soruyorum forumu yeni kullanmaya başladim . Varmi boyle örnekler ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Var, hem de çok var. Ne var, say bakalım demeyeceksin umarım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Infractions
    0/1 (15)
    Amacim onlari ogrenmek ama bilmiyorum ki sordum

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Var, hem de çok var. Ne var, say bakalım demeyeceksin umarım
    Sizin forum içi tavırlarınız yüzünden oyunu bırakan veya bahane edip bırakan bir sürü insan tanıyorum. Tek derdiniz müşterilerinizi dalgaya almak gibi gözüküyor üslubunuzdan.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güncelleme notlarından yola çıkarak forumdaki konuları aratabilirsin. Gerçi bu çok uzun ve yorucu bir seçenek olur. Çok çok fazla içerik olduğu için ne yazık ki ben de sana şunlar şunlar diyemiyorum.

Kısaca özetlemek gerekirse, oyundaki hataların bildirildiği hata bildirim kısmındaki konular düzenli olarak yapımcıya iletiliyor. Forumda kullanıcılar tarafından mantıklı ve makul istekler de yine yapımcıya iletilip oyuna eklenip eklenmeyeceği ya da düzenleme olup olmayacağı konusunda geri dönüşler alınıyor. Elbette bu anlattıklarım bireysel talepleri kapsamıyor.

Örnek vermek gerekirse,

[Güncelleme Notları] 30.07.2020

Son güncellemede gelen Mithril Check oyuncu kitlesi tarafından uzun bir süre çok istenmişti.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kivirbas4 View Post
    Sizin forum içi tavırlarınız yüzünden oyunu bırakan veya bahane edip bırakan bir sürü insan tanıyorum. Tek derdiniz müşterilerinizi dalgaya almak gibi gözüküyor üslubunuzdan.
    Oyun öldü, bitti diye konular açmak yerine samimi sohbetlerimize katılabilirsiniz. Üstte zaten konuyu açan arkadaşımız için detaylı bilgi verdim.

Senior Member
    haluk abi 10060 hatası veriyor . bağlanti sorunu var sanırım .

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    haluk abi 10060 hatası veriyor . bağlanti sorunu var sanırım .
    Hemen kontrol ettirelim.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Saçma sapan bir iletişim kopukluğu var iki şirket arasında nesini savunacaksın oyunculara aç bi anket şu salgın dönemi boyunca oyun yönetimi ve gelen patchler hakkında bir değerlendirme yapsınlar bakalım rezillik nasıl ortaya dökülüyor bu arada %100 sc ağaçtan topluyorum ya oyunun sürekli çöküp gitmesine seyirci kalan umursamazların tek tek yanaklarından öpüyorum

Member
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Güncelleme notlarından yola çıkarak forumdaki konuları aratabilirsin. Gerçi bu çok uzun ve yorucu bir seçenek olur. Çok çok fazla içerik olduğu için ne yazık ki ben de sana şunlar şunlar diyemiyorum.

Kısaca özetlemek gerekirse, oyundaki hataların bildirildiği hata bildirim kısmındaki konular düzenli olarak yapımcıya iletiliyor. Forumda kullanıcılar tarafından mantıklı ve makul istekler de yine yapımcıya iletilip oyuna eklenip eklenmeyeceği ya da düzenleme olup olmayacağı konusunda geri dönüşler alınıyor. Elbette bu anlattıklarım bireysel talepleri kapsamıyor.

Örnek vermek gerekirse,

[Güncelleme Notları] 30.07.2020

Son güncellemede gelen Mithril Check oyuncu kitlesi tarafından uzun bir süre çok istenmişti.
    Reis tesekkur ederim . Fakat benim amacim konuyu gorenin su yazilmisti su oldu mesela gibi yazip gitmesiydi biraz yanlis anlasildim