Results 1 to 7 of 7

Thread: Ceza Yermiyim ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Ceza Yermiyim ?

Bugün ben internet kafede oyuna girdim sonrada farkettim ki başka pc den birisi macro acmıs bende ceza alırmıyım aynı interneti kullanıyorum ?

Senior Member
    cafeden girenler genelde itemleri elden giderek cezalanıyor...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ortak ağ üzerinden birisi oyun kurallarını ihlal edince genelde aynı ip üzerindeki tüm hesaplar ceza alır. Bu yüzden bilmediğiniz, güvenmediğiniz ortak ağlardan hiçbir online oyuna girmeyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    @ERC_sREPKU4a ben olsam direkt charn sifresini degistirmistim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ortak ağ üzerinden birisi oyun kurallarını ihlal edince genelde aynı ip üzerindeki tüm hesaplar ceza alır. Bu yüzden bilmediğiniz, güvenmediğiniz ortak ağlardan hiçbir online oyuna girmeyiniz.
    peki napacağız ticket atsak düzelmezmi ? bişi kullanmadıgım halde niye yasaklanıyorumki

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ERC_sREPKU4a View Post
    peki napacağız ticket atsak düzelmezmi ? bişi kullanmadıgım halde niye yasaklanıyorumki
    Nasıl ispatlayacaksın? Bir ara ceza alan birisi kaldığı yurdun bodrum katına inip tozlu modemin fotoğrafını göndermişti. Bu gibi durumlar ispatlanamayacağı için ortak ağlardan hesaplarınızla hiçbir oyuna girmeyiniz. Bu sadece bu oyunla sınırlı değildir. Şu an için ceza almadıysan bir şey yapmana gerek yok ama alırsan da dediğim gibi bu gibi durumları ispatlama şansın hiç yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

cevapp

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Nasıl ispatlayacaksın? Bir ara ceza alan birisi kaldığı yurdun bodrum katına inip tozlu modemin fotoğrafını göndermişti. Bu gibi durumlar ispatlanamayacağı için ortak ağlardan hesaplarınızla hiçbir oyuna girmeyiniz. Bu sadece bu oyunla sınırlı değildir. Şu an için ceza almadıysan bir şey yapmana gerek yok ama alırsan da dediğim gibi bu gibi durumları ispatlama şansın hiç yok.
    Bilgisayarımı inceleyebilirler birlikte inceleyedebiliriz mesela hile yazılım kullanmısmıyım indirmişmiyim gibi kanıtlarım kanıt isteseler lakin direk
    kesdirip atıyorlar