Results 1 to 10 of 10

Sirius'taki Uruk Blade Slotundaki Mage karakterler

Milisaniye geçmeden nova atıp uruk blade bırakmamaları normal mi? Her serverda var. Bunlar da yeni mi türedi? Nova, otur, bekle nova. Gram farklı hareket kıpırdama yok. Pm ler kapalı. Ne iş anlamadım. Bunlar hile mi acaba?

Senior Member enezx's Avatar
    Genie masrafları bile yok makrolar ama ispatlanamıyor çünkü pm ve trade'leri blocklu
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Genie masrafları bile yok makrolar ama ispatlanamıyor çünkü pm ve trade'leri blocklu
    Arena atın, partyde değillerse geçmiş olsun.

Junior Member
    iyi türediler her yere el atmaya başladı mage makrolar

Member
    Infractions
    0/1 (15)
    Valla bgn ben gorev icin gittim yazdım adama cevap verdi iyi aferin makro olmayin dedim sakasina . Afk kalmayn dedim valla bal gibi kalıyorum koxp var dedi nekadar doğru bilemem fakat olmasi muhtemel . Hatta mage olarak ben savunmuştum bir ara o slotta makro koxp olmadan mage cok rahat sistemi oturtur diye simdi oyle düşünmüyorum . Hic video mideo da alamam . Sirius 1 de burning skelerde 2 tane aleni makro adam var surekli orada . Kör olsan ciddi ciddi görürsün arkadasim . Video alip atcamda banlicaklar da ölmezsen ölme eşşegim . Suan okudugunda git bak siri 1 raon camp burning de adamlar halen orda . Mageye yine ihtimal var adam pm cevap veriyor . Su aleni makro vatandaslara gm beyler şöyle bir zahmet edip slotlari cok rica etsek bi gitseler hani zahmette olacak ama bizimde kusurumuza bakmayin yani .

Quote Originally Posted by IITomrisKhanII View Post
    Valla bgn ben gorev icin gittim yazdım adama cevap verdi iyi aferin makro olmayin dedim sakasina . Afk kalmayn dedim valla bal gibi kalıyorum koxp var dedi nekadar doğru bilemem fakat olmasi muhtemel . Hatta mage olarak ben savunmuştum bir ara o slotta makro koxp olmadan mage cok rahat sistemi oturtur diye simdi oyle düşünmüyorum . Hic video mideo da alamam . Sirius 1 de burning skelerde 2 tane aleni makro adam var surekli orada . Kör olsan ciddi ciddi görürsün arkadasim . Video alip atcamda banlicaklar da ölmezsen ölme eşşegim . Suan okudugunda git bak siri 1 raon camp burning de adamlar halen orda . Mageye yine ihtimal var adam pm cevap veriyor . Su aleni makro vatandaslara gm beyler şöyle bir zahmet edip slotlari cok rica etsek bi gitseler hani zahmette olacak ama bizimde kusurumuza bakmayin yani .
    Burning de ne var ki ?

Member
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Burning de ne var ki ?
    2 tane makro okcu . Burning ske degil sadece ortalayim tum slotlarin ortasina oturmuslar onu kast etmek istedim

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Tam olarak böyle.

Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Arena atın, partyde değillerse geçmiş olsun.
    Arena atmak hiçbir şey değiştirmiyor. Ben raporladım hepsi hayatına devam ediyor. Boşa uğraş.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gecen gun görev yapacaktım parti istedim üstünü doldur alayım dedi girdim.

Mükemmel bir makroları var.

Nova atıyor ve direk oturuyor.

Slot cıkmadan havada atıyor novayı iyi ayarlamışlar
    JustInTime

vegada 2 tanesinin videosunu aldım 1 haftadır banlanıcaklar beklıyoruz ama adamlar hala slottalar

en cok mob kesen listenin basındalar