Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4LBERT0 View Post
    toplamda exp görevleri 4.5 milyar civarında exp veriyor. bizi hop diye reb 10 yapmayacak. sadece kolaylık istiyoruz.
    mageler olarak görevleri yaparken o kadar zorlanıyoruz ki. warriorlar yada okçular gibi gibi en az 6k vuramıyoruz. yakın skilim 56 taş çatlasa 1500 vuruyor. okçu 3-5 makro patates gibi doğrarken mobları ben bakmakla yetiniyorum.
    Şu anki görevlerin sayı bakımından iyi olduğunu düşünüyorum. Tüm görevler eksiksiz yapılınca premium yoksa 5 milyar 700m, premium varsa 6 milyar civarında exp artışı sağlıyor.

Rol model oyununda görevler çok basit olmamalı diye düşünüyorum. Ne çok zor, ne de çok basit olmamalı.

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Goblin görevinde sadece KOBOLD 20 Adet. Bugbear, Pooka, Goblin Bouncer 100'er adet.
    İçlerinden bir tanesinin 100 olması bile beni çok zorlardı. Özellikle Pooka'yı hiç sevmezdim. İlgili görevin moblarından artık 20 tane kesiliyor, bilginiz olsun.

Quote Originally Posted by kndkc122 View Post
    gamedespot knkm bi görevin hikayesini analtırmısın kimse bilmiyor ve bunu da diyebilirm kimse görevlerin hikayesi ile ilgilenmiyor verdiği exp dir herkezin derdi ama hikaye nin öğrenilmesi iyidir ama bunu şu an ki gm ler bile bilmiyorken senin hikayeden bahsetmen biraz absürt
    Merak eden oyuncu zaten araştırıp bir şekilde hikayeleri öğrenir. Ben oynadığım oyunun hikayesini merak ederim. Evet çoğu oyuncu gelen exp değerine bakıyor. Bakabilir de herkes istediği şekilde oyununu oynar. Hikayeden bahsetmem konusunda da absürt olan bir şey yok diye düşünüyorum. Yeni görevlerin gelmesini istediğimi belirttim. Yeni görev, yeni hikaye demek ve bu oyuncu olarak beni mutlu eder.

Geçen yayınımda draki kulesinin hikayesini anlattım. Draki kulesi = weapon breaker değilmiş demek ki, bir hikayesi varmış diyen olmuştu.

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    oyunda hıkaye anlatan main questmi var garip
    Direkt olarak ana hikaye görevleri yok. Olmasını çok isterdim. Örneğin Ne kadar rehberden bakıp 2, 1, 2, 1, 1 diye basılsa da, anahtar görevinde sorulan sorular oyun hikayesinde yer alan Tanrılardan ve yapılan eylemlerden bahsediliyor.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    HEPSİ 20 olalı çok zaman oldu kendinizi güncelleyiniz
    Haftaya görevler sıfırlanınca güncelleme atarım

Moderator NightOwl's Avatar
    250 tane kestiğimiz günler geldi aklıma, nasıl da uğraşırdık. Uğraşırdık ancak bu bizi yormazdı. Günümüzde her şeyin hazırına alıştığımız için bu tarz şeyler biraz da bizim üşengeçliğimizden kaynaklanıyor diye düşünüyorum ve tabii bu benim şahsi görüşüm.

Bana kalırsa şu an istenilen sayılar uygun, belirli bir seviyeye yükselmek kolay diyebilirim. Görevlerde istenilen sayıların azaltılması yerine, yeni görevler eklenmesi taraftarıyım.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Eskiden tüm moblardan 250 tane keserdik. En uzun süren 250 doom soldier idi. Ortalama 2.5 saatte biterdi.
    Ve eslant görevleri şimdiki gibi 2 sefer değil, 1 sefer yapılabiliyordu. Çoğunun da verdiği exp şimdikinden azdı.

Görevler 2 adet oldu, fazla exp veriyor ve sayıları az. Eski görevlerle oynamak yerine yenileri gelse daha iyi. Geçen yıl gelen görevler güzeldi mesela. Rastgele belli mobları kesiyorduk. Umarım o tür görevler gelir yine.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bence şu an oldukça ideal, grup halinde bu görevler çok kısa vakitler içerisinde tamamlanabiliyor.

markete gitsem yüzde 10 indirim için bu kadar uraşmazdım. 1 lvlden - 83/10 a kadar total exp 184.711.361.608.... kabaca 185 milyar. görevlerden gelen toplam exp kabaca 5 milyar desek ve 5*100/185= % 2.7 yani indirim falanda istemedik yüzde 2.7 için.

Bence hepsinden 500'er tane olmalı ve oyun zorlaşmalı. Çift görev sayısı teke indirilmeli. Eskiden 80 level adam gördük mü vay be derdik.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Eskiden tüm moblardan 250 tane keserdik. En uzun süren 250 doom soldier idi. Ortalama 2.5 saatte biterdi.

Beni en çok uğraştıran goblin chat görevi idi. O da güncellendi 20'ye düşürüldü.

Şu anki görev sayıları genelde 20 ile 40 arasında değişiyor. Mmorpg oynadığımızı düşünürsek bu durumun da normal olduğunu düşünüyorum. Hatta yeni görevlerin eklenmesini çok istiyorum. Yeni görev yeni hikaye demek.
    Keske yapimci ve yayinci firmalar da bu oyunun MMORPG oldugunu hatirlasa

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun çok basit bir hale getirildiğinde zevk vermez. Eskiden herkesin dediği gibi görevler çok zordu ve exp ödülleri azdı. Şimdi eskisine oranla çok kolay oldu diyebiliriz, daha da kolaylaştırılması bence iyi olmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.