Results 1 to 5 of 5

Thread: Otp ics

Junior Member

Otp ics

Merhaba sorun şu ıcsde ekli olan telefon numaram eski ve kullanılmayan tel değiştirmek için operatörü aradık yapılabilecek birşey yok dendi bu no için yeni numarayı ntt'nin sitesinde güncelledim ama ıcs uzerınden guncellenmiyor en azından e-postaya bir kod gelse veya farklı bir çözüm yolu varmıdır

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Maalesef ICS sitesinde kayıtlı olan Gsm numarasının değişimini yapmak için şu an mevcut kayıtlı numaraya erişiminizin olması gerekiyor, aksi takdirde değişimini NTTGame sağlamaz.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Bu kadar kolayca yapacak birşey yok demek doğru değil insanlara en azından otp sistemini iptal etme şansı vermelisiniz. Otp için her numaraya 3 kayıt açılabiliyor ve eğer bir dönem bunu yaptıysanız hesabınız dolunca sıkıntı yaşıyoruz başkasının telefon numarasına filan kod gidiyor. Adam hattı kapatırsa da biz patates oluyoruz koyun bir otp için numara ekleme sc si alalım hattını değiştirmek istemiyorum

Junior Member
    mevcut kayıtlı olan numaraya erişimim olsa sizinle iletişime gecmem zaten gsm numarasına hiçbir şekilde iletişim yok zaten kendimde belirtgim gibi operatörü aradım yapılacak birşey yok dendi hat tamamen kapalı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    16.02.2019 tarihinden itibaren destek ekibi bu konuda yardımcı olmuyor.

Ne yazık ki eski telefon numaranızı operatörünüz ile iletişim kurarak tekrar çıkartmanız gerekmektedir. Anlattığınıza göre bu da mümkün değilmiş. Bunun dışında uygulayabileceğiniz hiç bir yöntem yok ne yazık ki.

Resmi açıklama konusunu inceleyebilirsiniz.

Konu hakkında detaylı bilgi için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.