Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Oyun dolandırıcılığa uygun malesef. Çok fazla dolandırıcılık oluyor

Junior Member
    Bazı arkadaşlar yanlış anlamış sanırım, kimseden para iadesi gibi bir talebim yok, ben sazan gibi atladım adamın oltasına düştüm, siz düşmeyin dikkatli olun diye açtım o sıradaki sinir ve hüznümle. malesefki karaktersizler hep var bu oyunda

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    aynen kanka o tipte bizim serverde de var. Pm de blokluyor. Dolandirma amacli yaptigi belli.

Senior Member
    Ko ortamı oyun kavramından çok uzak olduğu için çok normal. Yönetenler de ekmeğinin peşinde. Herkes dolandırıcılık olduğunun farkında ama yetkililer gelip burda utanmadan sorbost poyoso horkos ostodogo foyoto koyor yazabiliyor. Üzücü ama yapacak bir şey yok.

ulan o adam orda 1 aydır var belkide diyorum bu zibidi niye böyle bekliyor her ürünün alıcısı varmış demek .d geçmiş olsun kral dikkat et

Senior Member Losento's Avatar
    Quote Originally Posted by NefretD0LU View Post
    ulan o adam orda 1 aydır var belkide diyorum bu zibidi niye böyle bekliyor her ürünün alıcısı varmış demek .d geçmiş olsun kral dikkat et
    Aynısını bende diyordum buna kanacak adam var mı diye vay be..

Senior Member
    adamın dolandırıcı olduğu apaçık belli adamın banlanması gerekir bu tür davranışları üst üste yaptığı tespit edildiği gibi banlanması gerekir yanlışlıkla koydu desen bir insan üst üste 2 gün 3 gün yanlış koyamaz burdan ortaya çıkar kimsede salak değil dolandırıcı olduğu apaçık belli . oyun kurallarındada yazan şey
    Oyuncuları aldatmaya, dolandırmaya çalışmak =Süresiz hesap kapatılması bu adamın savunulcak hiç bir yanı yok. belki paranı geri veremezler yada oda verilebilir ama çok detay bir konu olur ben shard 9 basmıstım dupe zamanında benden shardı gm almıştı adıda guysmiley di hiç unutmadım yani yapılabilir paranda verilebilir ama kesinlikle adamın banlanması gerekir. sen cr kısmına yaz detaylı bir şekilde banlanma ihtimali yüksek bu konulara bakan moderatör varsa daha detaylı bilgi verebilir

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Güzel numaraymış ara sıra görüyordum ama ilk defa bir magdura denk geldim

Senior Member YouL0ST's Avatar
    Nickname
    KingsMAN
    Class
    Warrior
    Clan
    NoClaN
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    suistimale açık diye iade yapılmayabilir burayı haklı buluyorum. Ama bu ahlak yoksunu milleti kandırmaya çalışan kişiler belli moradonda lüferde duruyor yani diyor ki açık açık oyun yöneticilerine biz aşağılık insanlarız sizde buna göz yumun yöneticilerde sağ olsunlar 2 ban atamıyorlar yazık söylesenize abi böyle şeyler yaparsanız bütün hesaplarınızı kapatırım diye göz yummak en büyük ahlaksızlıktır.

Adam oyunun bug ını kullanarak itemleri bölmüş, ve bunu dolandırıcılık için kullanıyor. Bunu pazarda item satıyor diye banlayamıyorsanız, lure yapanlara da mobları gezdiriyor diyin banlamayın.