Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Junior Member

Maradonda Pazar Üçkağıdı Yardım

Merhaba arkadaşlar,
    Vega serverinde x pm li şahıs aşağıda ss leri biraktigim şekilde pazara mana potlarını 100 er 100 er bölerek tanesini 450k'dan koymuş, üçkağıtçı kafa karışıklığı yaparak sanki toplu 100 tanesini 450k'dan satıyormuş gibi bir izlenim veriyor, ben nasıl bu numarayı yedim bilmiyorm pota ihtiyacım vardı ve o sırada denk geldi ucuz gördüm çektim 2 tane, zar zor çıkardığım 1 gbye yakın paradan 14m kaldı.Pmsinide blocklamış. Bu arkadaşı nereye ne şekilde şikayet edebilirim, benim para gitti gelmezde bari oyundan atılsın falanda milleti dolandırmaya çalışmasın. yazık oyunu birakicam sanırım sinirimi bozdu, kendime çok kızıyorum nasıl geldim ben bu oyuna
    -
    Last edited by SkCLucky; 08-07-2020 at 02:33 PM.

Senior Member
    Çektiğin potlar nerede skill barın 0 gözüküyor? Ayrıca herhangi bir yardımda bulunamazlar. Bırakacam falan diyip kendine güldürme 3 gün sonra geri başlayacaksın

Senior Member enezx's Avatar
    Geçmiş olsun daha dikkatli olmak gerekiyor malesef

Junior Member
    Quote Originally Posted by kivirbas4 View Post
    Çektiğin potlar nerede skill barın 0 gözüküyor? Ayrıca herhangi bir yardımda bulunamazlar. Bırakacam falan diyip kendine güldürme 3 gün sonra geri başlayacaksın
    güzel canım kardeşim potlari çektim 200 tane üstüm doldu daha çekemiyorum galiba dedim bankaya koydum tekrar denedim meğer param 14m kaldı ondan çekemiyormuşum bak aşağıda ss de sağda harcadığım iki tane 45m para belli, senin amacını çözemedim ben. Yardım istediğimi kim söyledi? mesajda yazdım benim hatam kimse iadesini yapmaz zaten
    Last edited by SkCLucky; 08-07-2020 at 02:34 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Maalesef bu durumun bir yaptırımı yok, pazar alanında herkes istediği fiyatı yazabilir. Daha dikkatli olmanız gerekiyordu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mavii06 View Post
    güzel canım kardeşim potlari çektim 200 tane üstüm doldu daha çekemiyorum galiba dedim bankaya koydum tekrar denedim meğer param 14m kaldı ondan çekemiyormuşum bak aşağıda ss de sağda harcadığım iki tane 45m para belli, senin amacını çözemedim ben. Yardım istediğimi kim söyledi? mesajda yazdım benim hatam kimse iadesini yapmaz zaten amacım millet görsünde ben gibi salaklık etmesin. seninde umarım başına gelmez bigün dalgınlığınla
    -Kanka 45mlik iki tane pazar kur, çekeyim sonra yanlışlıkla pot çektim derim belki inanırlar 90m iade ederler. Düşüncesinde olmadığını nereden bileyim? Burası knight online herkesten her şey beklenir. Bilgilendirme için de sağol ama bu tarz dolandırıcılığı yaşayan çok insan olduğunu düşünmüyorum.

İsteyen istediği şeyi istediği fiyattan pazara koyabilir. Dolayısıyla sana yardımcı olabilecekleri bir durum yok burada haliyle. Herkesin 6.5 7k ya sattığı potu vay saf 4.5k ya koymuş. diye düşünmüşssün ama olmamış işte. Allahtan üzerinde az para varmış yoksa tüm paran adamın pazarına gidecekmiş anlaşılan.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    dolandırıcılığın ispatı yok malesef bu oyunda, açık bir şekilde belli ki dolandırma amaçlı bir hareket ama yok anlatamıyoruz ya. bu tarz karaktersizlere bu rahat ortamı siz sağlıyorsunuz.
    consume & adapt

Junior Member
    Yayınlarda yakmalık çekerken 1 gb ye alan yayıncılar gibi gözü yaşlı bir şekilde arkasından küfür etmek dışında yapabileceğin birşey yok neden konu açtın ki xD

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Aslında bu da bir bug, normalde yapamadığın şeyi magic bag sayesinde ayrı ayrı 100 adet yapamaman gerekir. Ama yapıcak bişey yok malesef, her zaman böyle çakallar olacaktır dikkat etmek lazım.