Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Cheat report

Senior Member

Cheat report

Cheat report inceleniyormu gerçekten attıgımız video sonuna kadar inceleniyormu merak ediyorum çünkü 7 dk video çektim yükledim inceleyin dedik kaldırılmış
    Jr giren asas full R macro adam koşarken light feet bile basmıyor üstelik yan pc le ilgilenecek diye Z ye bile almıyor yaratıkları
    videoyu burdan atıyım? insanlar görsün karar versin 3 odada toplam 3 yaratıga bile atak yapmamış adam nasıl oluyor işlem görmüyor onu anlamıyorum cheat report kısmına bile adam gibi bakamıyorsunuz bu nasıl yönetim arkadaş kaç senedir oynuyorum şu oyunu bu kadar saçma sapan bir yönetim kadrosu görmedim ismini degişin bari oyunun tavukdöneronline koyun herkes 55552629726020962 çar sokup baksın dalgasına saniyelerin bile önemli oldugu etkinlikte adam 3 mob kesmeden bitiriyor jr ve ceza almıyor şaka gibisiniz

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Öncelikle üslubunuzu düzeltmeniz gerekiyor. Eleştiriye herkes açık ancak eleştiri çerçevesinde...
    Sorunuza gelince CR bildirimleriniz ilgili ekip tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Evet 10 dakikalık video da atsanız izlenir. Kesin kanıtlar oluşuyor ise işleme alınır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by crafty994 View Post
    Cheat report inceleniyormu gerçekten attıgımız video sonuna kadar inceleniyormu merak ediyorum çünkü 7 dk video çektim yükledim inceleyin dedik kaldırılmış
    Jr giren asas full R macro adam koşarken light feet bile basmıyor üstelik yan pc le ilgilenecek diye Z ye bile almıyor yaratıkları
    videoyu burdan atıyım? insanlar görsün karar versin 3 odada toplam 3 yaratıga bile atak yapmamış adam nasıl oluyor işlem görmüyor onu anlamıyorum cheat report kısmına bile adam gibi bakamıyorsunuz bu nasıl yönetim arkadaş kaç senedir oynuyorum şu oyunu bu kadar saçma sapan bir yönetim kadrosu görmedim ismini degişin bari oyunun tavukdöneronline koyun herkes 55552629726020962 çar sokup baksın dalgasına saniyelerin bile önemli oldugu etkinlikte adam 3 mob kesmeden bitiriyor jr ve ceza almıyor şaka gibisiniz
    Tavuk dönerde her türlü hilenin yapılabileceği fikrinin değişik bir yansıması olmuş.
    Bu yorumu döner firmaları görmesin, perperisan olursun ona göre...

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba.

Öncelikle üslubunuzu düzeltmeniz gerekiyor. Eleştiriye herkes açık ancak eleştiri çerçevesinde...
    Sorunuza gelince CR bildirimleriniz ilgili ekip tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Evet 10 dakikalık video da atsanız izlenir. Kesin kanıtlar oluşuyor ise işleme alınır.
    benım cr deki 2 konuma baksana bir reis adam %100 macro ama hala inceleniyor adamlarsa slotta 3 4 gundur banlanmasını beklıyoruz

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oksan7474 View Post
    benım cr deki 2 konuma baksana bir reis adam %100 macro ama hala inceleniyor adamlarsa slotta 3 4 gundur banlanmasını beklıyoruz
    Cr'deki konulara sadece cr yetkisi olan personel bakmaktadır. Lütfen raporunuz sonuçlanıncaya kadar sabırla bekleyiniz ve sonucu öğrenmek için mutlaka arşive taşınmadan önce kontrol ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Cr'deki konulara sadece cr yetkisi olan personel bakmaktadır. Lütfen raporunuz sonuçlanıncaya kadar sabırla bekleyiniz ve sonucu öğrenmek için mutlaka arşive taşınmadan önce kontrol ediniz.
    mod ve gm onaylıyor ama kontroller 1 hafta suruyor halbuki gelip slota 1 dk baksalar adamlar banlanıcak zaten ve ben o arada kaybettiğim dc pre ile kalıyorum

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şu an dakika başı sayfa yenileme yapıyorum sırf şu politikanız yüzünden. GM işlem yapıldı diye mesaj atar da yakalarım diye.. Akşam 23:00 ne saçma bir saat seçimidir hocam ? Ayrıca GM hiç yanıt vermeden konuların arşive taşındığı da çok sefer oldu. Rapor için gelecek olan yanıtı görebilme hakkını, raporu oluşturup emek veren insanın elinden neden alıyorsunuz ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba.

1. oda 1dk 17 saniyede Sadece 4 tane skil 40 saniye afq gerisi ZR
    2. oda geçisi red dragon gibi zor bi mob keserken 1. mobun %70 canı azken geliyor artık yan çaramı bakıyor orasını bilemem
    2. oda 2.30 saniyede sadece 7 skil vuruyor ZR ... 7 skillde spike turst yani toplam 3 moba bile skill atmıyor
    3. odaya 35 saniye geç geliyor oratalama 2.5 dk da gene 6 -7 skil atıyor asas olmasına ragmen 1 kere bile boslara % atmıyor çünki full duruyor
    Light feet bile basmıyor kendisi ve siz kalkmış bana incelendi vs.. diyerek çocuk kandırmaya çalışyorsunuz

Junior Member

s.a

Jr de ana avrat kufur eden sahis
    Last edited by SkCLucky; 08-06-2020 at 08:35 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gurbetci72 View Post
    Jr de kufur eden sahis
    Bu kanıtlarınızı konuşmanın tamamını alarak Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyiniz.