Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50
    Senior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Detayına kadar varolan adaletsizliği anlatan bir konu açmışsın. Keşke NTTGAME playerlarına kulak verse, yapımcıya söylediğini yaptırabilse lafını geçirebilse şuan USKO bu halde olmazdı. 83/10 warrior satın al TL ile, item diz TL ile, ÇEK PUSU TL ile, tor düştü at desi vur yere ooo ırk kalktı... USKO seviyesi bu şuan fazla beklenti içine girmemek lazım 3 yıldır aktif oynuyorum pek bişi değiştiğini görmedim.
    Bu bahsettigin durum konuyla alakasiz birsey. Berseker nerf olan konuya bu yorumu yazmalısın.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Bahsettiğin bir sorun değil niteliktir.
    Lütfen konuyu kapayın milletin ağlamasını ustlerde görmeyelim
    Mod'lara ne yapcaklarını sen mi öğreteceksin? Gerçekler acıdır zoruna gidiyorsa gerçeklerin dillendirilmesi girme foruma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Mod'lara ne yapcaklarını sen mi öğreteceksin? Gerçekler acıdır zoruna gidiyorsa gerçeklerin dillendirilmesi girme foruma.
    Hee ben öğreticem, hangi sıfatla sordun bunu?
    Ayrıca sormak istioyrum; bu jargonla konuşarak kendini zekimi hissediyorsun?

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Hee ben öğreticem, hangi sıfatla sordun bunu?
    Ayrıca sormak istioyrum; bu jargonla konuşarak kendini zekimi hissediyorsun?
    Sen önce dön kendi üslubuna bak sonra gel bana laf söyle. Konudaki adaletsizliğe dair herhangi bir savunma getiremediğin gibi konuyu kapatın, ağlamasınlar üslubuda tam tor düştü at des vur yercilere yakışır zaten.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    konuya hala yetkililer Warrior Online olarak bakmaktadır.

Konuya kesinlikle katiliyorum bütün joblar arasinda eşitsizliğin oldugunu düşünüyorum. örnek olarak bir şeye daha değinmek istiyorum.
    Mesela tüm joblar ayni derecede deniliyo ya 1v1 de hiçbir mage ayni eşit itemde olan bir warior veya bir rogueyi kesemiyor
    çünkü karşilaştirmadan bahsedicem ve ortalama değerlerden bahsedicem
    mage vs wariorda > magenin saf hp si itemli olarak 5-6k arasi wariiroun 9-10k arasi saf hp si var itemli olarak magenin defansi saf 500-600 olurken wariorun resistancesi zaten aldiği itemlerden 200-300 hatta daha fazla magenin vurduğu damage 700 wariorun vurduğu damage 1200 ün aşağisinda olmuyor yani böyle bi adaletsizlik var

mage ile rogue arasinda sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü rogue dediğin zaten suikastçi karakter vs de öncelikli olmasi gayet doğal yani critic ile cok vurmasi cünkü roguenin yani asasianin özelliği suikastçi olmasi bire bir de üstün olmasini sağlar.

Ama warior ile mage için ayni şeyi söyleyemiyorum veya warior ile rogueyi rogue suikastçi olmasina rağmen bi warioru pt içinden alip kaçamiyor veya mage pt ile warior pt vs attiğinda eşit itemlerde wariorlar üstün oluyor çünkü warior mageye bir tane vurunca magenin eli düşüyor ve nova atamiyor ama wariorda öyle bir durum söz konusu değil elim kirildi diye bir durumu yok. Bu sadece priest ve magelerde oluyor ve bu durum mage pt lerin tamamiyla çöp olmasina sebep oluyor. Karşilikli vs atildiğinda mageler karşi taraftaki priestin elini kirsa dahi nova atamadiklari için kesemiyorlar ama wariorlar yere vururken bile el kiriyor priestin. Bir okcu 1 tane skil vuruyor priestin veya magenin eli kiriliyo bi asas bi damage atiyo mage veya priestin eli kiriliyo yani ama warior ptler için böyle birşey söz konusu olmuyor.
    1 pt warior irkin içine girebiliyor ve damage atabiliyor ama 1 pt mage hiçbir zaman bir irkin içine giremiyor(eli kirilmasa girer ölürde öldürürde olmasi gereken bence magede düzeltilmesi gereken konu magenin ve priestin el düşme meselesine düzenleme getirilmesi yani her vuruşta el düşmenin olmamasi el düşürmek için karakterlere sadece el düşürmeye yönelik bir skil getirilebilir ve bu skil cooldowni olan bi skil olmali ki stratejik davranilabilsin bu da önerilerimden sadece 1 tanesi )

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    kardeşim bu oyunda eleştirmeyeceksin sorgulamayacaksın çünkü yandaş çok haksız çıkarsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DeathofThreeFingers View Post
    Konuya kesinlikle katiliyorum bütün joblar arasinda eşitsizliğin oldugunu düşünüyorum. örnek olarak bir şeye daha değinmek istiyorum.
    Mesela tüm joblar ayni derecede deniliyo ya
    Bütün joblarda eşitlik olsa farklı class lar olmazdı, sadece bir class oluşturulur herkeste onunla oynardı.
    Tabiki joblar arasında farklar olacak ve sen bazı handikaplari göze alıp bazi yeteneklerle oynayacaksın.
    Yok sen hala warrior gibi hp ve defansa sahip olup light feet basmak istiyorsan bu oyun sana yardımcı olamaz...

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Bütün joblarda eşitlik olsa farklı class lar olmazdı, sadece bir class oluşturulur herkeste onunla oynardı.
    Tabiki joblar arasında farklar olacak ve sen bazı handikaplari göze alıp bazi yeteneklerle oynayacaksın.
    Yok sen hala warrior gibi hp ve defansa sahip olup light feet basmak istiyorsan bu oyun sana yardımcı olamaz...
    sorun eşitsizlik olması değil.
    Sorun eşitsizliğin 70 empire dönemi için hazırlanmış olması , fakat 83 level geldiği için aradaki 13 level büyük bir uçurum açmakta , ortalama 1k hp gibi

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    https://youtu.be/TeTS9jGZQis

Buyrun izleyin tek başına warrior dalga geçerek, küfür ederek nasıl ırkın içine dalabiliyor. Full +9 +3 itemli de değil bu adam reb 1 dragon set giymiş. ADAM SERİ 3K VURUYOR 3K!! DAKİKAYI 03:38'E SARDIRIP O KONUŞMALARI Bİ' DİNLEYİN! Full MP dayalı döşeli mage bile en zorladığı hâliyle 1500-2000 itemsiz bir rogue'ye vurduğu damage. Mage'ler mi kral warrior'lar mı tanrı bu oyunda?

WARRİOR'U SAVUNAN, O BOŞ KONUŞAN ARKADAŞLAR LÜTFEN BİRAZ OLSUN EMPATİ KURUN ŞU VİDEOYU İZLEYİN WARRİOR NASIL GOD MODE OYNUYOR!

yeter artık valla ya