Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 51
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    fakir misin birader al und scni pazardan bas
    Niye alayım oynamam daha iyi benim bi sc ye 200 tl verecek param yok stokcularida zengin etmeye hic niyetim yok

Senior Member
    Bence wariore undy sc yerıne critacal strike skılınıde verelım seri spike atmak yetmıyor sanırsam arkadaşa crit duratlayıp asas gibi yüzde 80 vurucak seri seri herkese

Member
    Nickname
    TicktackkkkK
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YILANs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by serhatemre View Post
    Sözlerime başlamadan önce konunun sabit kalmasını istiyorum ve bu konu kapatılmasın !

Yeter artık getirin şu undy sc yi meleeyi bitirdiniz girin görün aresin diezin gordionun halini elinde +9 staf alan mage atak sc yide basınca ilah kesiliyor ben 6.3k apli warrior ile prieste torlu 1500 vuramıyorken +9 staflı mage benim full resistli priestime 2k damage atıyor adaletten kastınız bumu? 3 pt magenin tek nowasına bayılıyo çarlar napalım bizdemi oyunu bırakalım zaten kalmış 2 3 melee clan.

Oyunu ne hale getirdiğinize girinde bi bakın akşamları ne areste ne diezde ne gordionda mele clan kalmadı mageler 3 er pt gezerek ortalığın anasını ağlatıyo rezil ettiniz melee leri yeter artık bu kadar rezillik mgame nin mail adresini bilsem oraya kadar mail atacam oynanmaz hale getirdiniz elinizi ne zaman vicdanınıza koyacaksınız?

evet kaldırdın undy sc yide noldu ?? Üçkağıtcı tokatçı pazarcılar 8 sayfa 8 sayfa stoklamış 3 er gb 4 er gb den pazarda catır cutur satıyo sağolsun nttgame sayesinde adam altına ev araba çekti altına yetmedimi ? üçkağıtcıları daha ne kadar zengin ediceksiniz?

Undy sc yi kaldırdınız red potu kaldırdınız eko yu değiştirdiniz yeter be kardeşim uğraşma artık şu melee ile yeter red pot isteyen yok undy sc yi geri getir 3 pt mageye 1 pt melee clan undy sc siz nasıl dayanacak bana bunun açıklamasını yapamassınız.

UMARIM SESİMİZ DUYULUR.
    torlu 1500 vuramıorsan mageye 6.3 ap ile adam talia takmıştır....und sc veya mage scrolyle alakası yok...

Sana katıldıgım nokta şu madem mageye yuzde 20 atack bonus getırdın 1 aylık dedın ya kaldır yada devam ediceksen aynı ozellıgı diğer joblarada getir prieste yüzde 20 defans...Warıor ve asasa yuzde 20 ap bonus getır eşit olsun...Mage atack konusunda suan gerçekten cok avantajlı...

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sero4434 View Post
    O senin kolsuzlugun ilk once turkce yazmayi konusmayi ogren sonra gel burda bana akil vermeye kalk ben undy sc varken 3 party mageyle rahatlikla kapisabiliyordum ve kesiyordumda sen oyuncu degilsin + sanirim stokcusun undy sc gelirse aglayacak kesimlerden oldugunu cok net belli ediyosun gelmesin diye yorum atanlarin %50 si mageyse %50 si stokcu biz neyin ne oldugunu senden cok daha fazla biliyoruz sen yorma kafani oyle seylere healmis dark blessingmiş komik şey seni
    He evet stokcuyum. Ben undy sc kalkmasın diyordum zaten, gelmesin diye bir şey de yazmadım. Hani nerde? "tek party mele 3 party mageye ölüyor" dediğin için yazdım. Dediğim gibi 3 partye karşı sadece meleler değil mageler de oynuyor. Ben en başından beri gelsin diyorum ama undy sc'nin gelmesi magelerin 3 party oynamasıyla alakalı değil diyorum. 3 partye bi şey olmayacak diyorum. Bunu anlayamayacak kadar oyun bilgin var tebrik ediyorum seni.

Warrior ilah gibi oyunda. Koşarak alan atar, hedef tutar alan atar, koşarak vurduğu alanda krowaz/dark knight silahı patlar, tek skill ile tüm party içiçe girer, tek skill ile 3 magenin novası kadar damage atar, mage 1 alan atana kadar warrior, 2-3 skill atar, tek bildikleri slayt atan mage/priestlere descent olup "tor düştü vur yere" mantığında pk atar, sonra gelir "3 poto mogo bozo kosoyor" diye dert yanar. Aga bırak da 3 party kessin diyoruz. Hala undy hala red pot diyorlar sfdlkşlkfşds Güzel kafa güle güle kullan.

Hadi undy sc olsun, magic sc 90 m değil de normal attack sc gibi 159 np olsun bakalım. O zaman ne isteyeceksin? %50 resist mi?

Sana diyoruz 3 party'e karşı biz de oynuyoruz. Draki blessing al, full healer yapın, master skillerini kulllanın, npcden resist pot alın. Ama yok yok yok. İşiniz gücünüz gözyaşı.
    Last edited by GengaR_AreS; 08-07-2020 at 05:38 PM.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    diezde zaten malum 1 klan vardı sureklı yere vurmakla ugraşan o da und sc kalkınca npt oldular onlar geldi aklıma kesin onlardır konuyu açan malum klan hala ağlıyorlar

Oynadığın oyun mmoprg farkındamısn?
    Tabiki mage en çok vuracak bu işin doğasında bu var diyorsunki 3 parti kafamıza vuruyor bi zahmet partin düşsün be kardeşim 1 parti zaten iş yapamıyorlar
    Oynadığım başka bir mmoda mage sınıfı en yüksek hasarı vuruyor ama hemende ölüyorlar daha iyi anlaman için mage wampiric skilinin 3.5 4k vurduğunu düşün öyle geçiriyorlar ama dibine yanaşabilirsen patates edip çıkıyorsun o oyunda magelerle alakalı hiç kimsenin şikayet ettiğini görmedim
    K.o’da tek başına bir işe yaramayan bir job 3 parti biraraya gelmiş anca iş yapıyor durum o kadar vahim buna dem vuracağına şikayet ediyorsun

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence sc'nin kalkması harika oldu, artık buffur priestler de partilerde aktif olarak iş yapabiliyor. Zaten bu oyunun mantığına göre olması gereken de buydu, ne kadar aktif, eli çabuk bir buffur varsa partide o kadar önde bir parti olursun. Bu kadar zaman bunu düşünmemiş olmak bile saçmalıktı.
    Hatta bana göre defans ve swift sc'leri de kalkmalı. Şimdi bazı arkadaşlar bunlara karşı çıkabilir konforundan dolayı, ama oyuncular karakter özelliklerinden dolayı çeşitliliğe ne kadar ihtiyaç duyarsa o kadar zevkli hale gelirdi diye düşünüyorum oyun. Tabi bu benim düşüncem tamamen, belki de yanlış düşünüyorumdur
    Last edited by BySTONEXX; 08-07-2020 at 07:11 PM.

Senior Member
    Undy sc geri gelmeli.

getirmeyin undy sc yi geri koxperlere yarayan şeyler getirin siz ne biliyim 5x kutu falan verin chaosda drakyde

Senior Member
    Quote Originally Posted by sero4434 View Post
    Konuyu şoyle bi göz gezdirdimde ne kadar ağlayan meyçcik varsa yorum yapmis elbet bu devran donecek bu nttgame yoneticileri degisecek oyun el degistirecek suanki gmler melee düşmani gibi herseyini kisitlatmaya calisiyorlar mgameye ama bilinki bu oyunu yillarca ayakta tutan melee clanlardir ortada melee clan kalmayinca birbirinize karşilikli nowa atarsiniz artik
    Sen kahinmisin bu nasıl bir kafa bu nasıl bir arsızlık