Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 51
    Mage ile 1.5k + staff veya nowa vurmak çok zor, vursanda bir çok şeyden feda etmen lazım. Ben full+full mp takı taktım, atack sc bastım yine en fazla 1.4k staff vurdu, 1.7k nowa vurdu ama char 3 yiyecek hale geldi ) https://www.youtube.com/watch?v=fwDVtGqCP2E

Quote Originally Posted by mrswordf1sh View Post
    Mage ile 1.5k + staff veya nowa vurmak çok zor, vursanda bir çok şeyden feda etmen lazım. Ben full+full mp takı taktım, atack sc bastım yine en fazla 1.4k staff vurdu, 1.7k nowa vurdu ama char 3 yiyecek hale geldi ) https://www.youtube.com/watch?v=fwDVtGqCP2E
    Lr magesin dostum fr olsan 2.5k o damage

Quote Originally Posted by mrswordf1sh View Post

4 party geziyosunuz sanirim diezde

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar lütfen sakin sakin tartışalım, birbirimizi kırmayalım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    3 party mage (6'şardan 18 skill) = 1 party meleyi kesiyor. Bak hele bak bak. O 3 party dediğin mageler niye 3 party geziyor önce onu bi düşün. 3 party magenin novasına da bi zahmet ölün yani. Bufferiniz birazcık oyunu takip etse 3 party mageye bile ölmezsiniz. Hem undy kullanmayın diyen mi var? Magelerin hepsi nerdeyse undy ile oynuyor. Magelerin priesti undy atıyorsa sizinki de atsın.

Konu da ayrıca sallamasyon. Nova veya meteor ile hiçbir int priest 2 k damage yemez. Master açık olmasa bile yemez. Bırakın abartmayı. Warrior koşarak alan atmayı veya descent olmayı bıraksın undy sc gelsin. Kabul mü? Değil niye çünkü descentsiz veya koşarak skill atmayan warrior çöp.

Mage attack sc npcde 90 m, warrior attack sc 30-35 m. Hadi 3 katı para verip sc alıyor mageler, bu kadar ağlamıyor. Siz 3 partye ölünce lo lo lo
    wallahi adam haklı :d +2 benden

Senior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Biz undy skilli kalksın diyoruz adam undy sc istiyor

Bu arada rogue olarak söylüyorum bunu.
    benim undy li canım 8k , adamın undysiz canı 8k
    çarım 8 mit set , full 3 takı ile elde ettiği hp maalesef bu

UND skilli 70 level için tasarlanmış bir skilldir.

70 levelde und ile bir warrior 10k hp elde edemiyordu (anca hp set ile elde ediyordu )
    Şimdi level sınırı 83 e çıktı , arada 65 hp bonus oynadı , + set takınca 15 de dragon setten geliyor.
    He bide o zamanlar +0 +1 takılar bile yoktu millette , şimdi herkes +3 takı ile geziyor.
    Und sc ile birlikte , und skilli de kalkmalı.

HP 1 wariora fazla hp verirken , asasa daha az hp vermekte , bu eşitlikte bozulmalı.

83 level 255 HP verilmiş warrior takısız itemsiz hpsi : 7457
    83 level 255 HP verilmiş rogue takısız itemsiz hpsi : 4822
    83 level 255 HP verilmiş mage takısız itemsiz hpsi : 3944
    83 level 255 HP verilmiş priest takısız itemsiz hpsi : 4822
    83 level 255 HP verilmiş kurian takısız itemsiz hpsi : 5700

hp ye sahip bu bir adaletsizliktir , en fazla hp sahip ol , en fazla damageyi çıkar , en fazla defansı al , üstüne utanmadan yere vur , und den en fazla sen yararlan , silahların en çok apsi sende olsun , bir de utanmadan und sc iste
    Sana katiliyorum

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar lütfen sakin sakin tartışalım, birbirimizi kırmayalım.
    Khenarth undy scye niye bu kadar karşi duruyosunuz bende sizin yorum yapmanizi bekliyordum

3 party gezen nowayla 2.k 2.5 k vuran mageleri nasıl kesebiliriz? Sizin bi çozumunuz varmi ben bulamiyorum neyapsamda.

Ares , Diez , Gordion serverleri magelerin istilası altinda cz ye adim atilamaz hale geldi mageler yuzunden bir cok melee clan oyunu birakti undy sc kalktigindan dolayi bunlara ornek vermek gerekirse ares serverinde qualty , dragon clanlari birakti diez serverinde heaven , rememberme , relentless birakti , gordiondanda bir cok clan birakti bu saydigim clanlar serverin yillanmis melee clanlari ve cok buyuk kayip bu insanlar umarim bu konu hakkinda bi calismaniz vardir

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sero4434 View Post
    Şakamisin sen ya

3 tane mana cekme geliyor undy alsak nolcak adam 3 priestede yapistiriyo superi pat yerde pt priesttiniz oyun takip etse yazmis bide hayatinda hic mele oynamamis nerde 7 staf alip ptye giren varsa foruma yorum atmis
    Canımın içi ben yeni serverlerde oynamıyorum. Areste oynuyorum. Aylardır da yıllardır da 2-3 party hatta 4-5 party gezen ekiplere karşı oynadım. Yeri geldi tek pt ile oynadım yeri geldi 2-3 party ile oynadım. Bize bilmediğim bi şey söyle ya da söyleyeceklerine inanacak, oyun oynamayan kişilere yaz sen onu.

Mana silme varmış. Siz de Drake Blessing kullanın, tp mage almayın çift db'nin tekini full healer yapın, master açın. Ne işe yaradıklarını biliyor musun bu yazdıklarımın? Hiç full healer priestle oynadın mı? Ben çok oynadım tek pt magede full healer priest ile. Tavsiye ederim. Hem 3 partye karşı sadece mele mi oynuyor? mageler de 3 partye karşı oynuyor. Sen "mogolor 3 poto gozoyor" diye ağlan mage ekip gördün mü?

Yıllardır tor düştü, des at vur yapan adamlar gelmiş burada magelere laf ediyor lşsdfkfdklşs Aga sen tek skille bütün pt içiçe gireceksin, slayt atan priestlere, blink atan magelere des olup yere vuracaksın 3 party mageyi keseceksin, sonra undy sc yok 3 pt mageye ölüyoruz diyeceksin? Hmm ok.

Ben undy sc kalkmasın diyenlerdendim, undy sc olsa o 3 pt mageyi hiç düşüremeyeceksin farkında değilsin. Şimdi sc yok, çekilen mage 2 yiyor ölüyor. Undy sc olsun da görelim lfksklfdşs Bana uyar gelsin undy sc ama 3 pt mage 1 pt meleyi kesiyor diye dert yanma boşa.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by sero4434 View Post
    Yere tiklayamayip macroyla eko vuran kolsuz warriorlar icin iyi oldu evet fakat eski eko kat kat daha iyidi alani daha genişti ve istedigin noktaya vurabiliyorduk

Mage bisi yapamiyo diyonda abi 2 pt mage nin yanina hicbirsekilde yaklaşamiyoruz adamlar ufledimi oluyor çarlar cok buyuk bi adaletsizlik var ve bu meleenin bitmesine sebep olcak.

Ekoyu anlarim , undy sc niye kalkar onu anlamiyorum valla parasi olan adam basiyo undy scyi teror estiriyo aliyo pazardan 4 gb den 5 gbden hic ole gorundugu gibi degil valla belli bi kismi stokculari nttgame zengin etti ev araba cektiler altina 4 gbden bi undy sc satiyi 200 tl allah bereket versin.

İnşallah çok gec olmadan tüm meleler oyunu birakmadan undy scyi geri getirler..
    fakir misin birader al und scni pazardan bas
    consume & adapt

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Canımın içi ben yeni serverlerde oynamıyorum. Areste oynuyorum. Aylardır da yıllardır da 2-3 party hatta 4-5 party gezen ekiplere karşı oynadım. Yeri geldi tek pt ile oynadım yeri geldi 2-3 party ile oynadım. Bize bilmediğim bi şey söyle ya da söyleyeceklerine inanacak, oyun oynamayan kişilere yaz sen onu.

Mana silme varmış. Siz de Drake Blessing kullanın, tp mage almayın çift db'nin tekini full healer yapın, master açın. Ne işe yaradıklarını biliyor musun bu yazdıklarımın? Hiç full healer priestle oynadın mı? Ben çok oynadım tek pt magede full healer priest ile. Tavsiye ederim. Hem 3 partye karşı sadece mele mi oynuyor? mageler de 3 partye karşı oynuyor. Sen "mogolor 3 poto gozoyor" diye ağlan mage ekip gördün mü?

Yıllardır tor düştü, des at vur yapan adamlar gelmiş burada magelere laf ediyor lşsdfkfdklşs Aga sen tek skille bütün pt içiçe gireceksin, slayt atan priestlere, blink atan magelere des olup yere vuracaksın 3 party mageyi keseceksin, sonra undy sc yok 3 pt mageye ölüyoruz diyeceksin? Hmm ok.

Ben undy sc kalkmasın diyenlerdendim, undy sc olsa o 3 pt mageyi hiç düşüremeyeceksin farkında değilsin. Şimdi sc yok, çekilen mage 2 yiyor ölüyor. Undy sc olsun da görelim lfksklfdşs Bana uyar gelsin undy sc ama 3 pt mage 1 pt meleyi kesiyor diye dert yanma boşa.
    O senin kolsuzlugun ilk once turkce yazmayi konusmayi ogren sonra gel burda bana akil vermeye kalk ben undy sc varken 3 party mageyle rahatlikla kapisabiliyordum ve kesiyordumda sen oyuncu degilsin + sanirim stokcusun undy sc gelirse aglayacak kesimlerden oldugunu cok net belli ediyosun gelmesin diye yorum atanlarin %50 si mageyse %50 si stokcu biz neyin ne oldugunu senden cok daha fazla biliyoruz sen yorma kafani oyle seylere healmis dark blessingmiş komik şey seni